Žďár nad Sázavou, katalog firem, autodoprava, transport, autobus, zdar
Rainbow page separator

ZDAR, a.s.

www.zdar.cz

zdar-as-1ZDAR, a.s.

SPOLEHLIVĚ NA CESTÁCH

Akciová společnost ZDAR byla založena roku 1992.

V současné době poskytuje široké spektrum služeb nejen v oblasti přepravy osob a nákladů, ale i mnoha dalších činnostech souvisejících s dopravou.

NÁKLAD JE ZÁKLAD

zdar-as-4S naši nákladní přepravou nakládáme maximálně opatrně. Naložíme, odvezeme, přivezeme, vyložíme přesně podle vašich představ. Vždy přesně, bezpečně a podle požadavků zákazníka. Využíváme při[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tom téměř s[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tovku nákladních a dodávkových vozidel značek Scania, MAN nebo Citroën a špičkovou přípojnou techniku – Schmitz nebo Krone. Náš vozový park je tvořen vozy s plach[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tovými a prachotěsnými skříňovými návěsy o objemu až 100 m3 a hmotnosti 27 tun nebo se jedná o velkoobjemové soupravy o objemu 117 m3 při stejné hmotnosti. Zvládáme také přepravu na podkladě Karnetu TIR, ATA, nadrozměrnou přepravu nebo přepravu nebezpečného zboží dle ADR. Naše přeprava vždy splňuje veškeré hygienické předpisy, pro[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}to nás využívají i mlékárny a další firmy, které potřebuji přepravit svoje výrobky pod řízenou teplo[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tou.

Máme dlouholeté zkušenosti s přepravou syrového kravského mléka. Při svozu mléka využíváme moderní vozidla, na zesílené podvozky vozů Scania jsou namon[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}továny nerezové cisterny německých firem HLW, Jansky a Schwarte o objemu 9 000 až 22 000 litrů.

NAŠE LOGISTIKA MÁ LOGIKU

zdar-as-2Nabízíme kompletní skladovaní zboží, manipulaci, baleni a konsolidaci dle objednávek, expedici, zajištěni pojištěni, distribuce a přepravy v rámci České republiky i zahraničí.

Využíváme více než 10 000 metrů čtverečních ploch, z [„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}toho 6 000 v krytých halách s 6 000 pale[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tovými místy.

Dokážeme pro vás zajistit přepravu kusových a balíkových zásilek od hmotnosti 10 kilogramů do 2 tun v rámci našeho přepravního systému FOFR.

Svou zásilku máte při[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tom pod dokonalou kontrolou, nabízíme její průběžné sledování, ale také zasílání zboží na dobírku, přepravu nebezpečných materiálů a zboží v režimu ADR, přepravu nadrozměrných zásilek i svoz vratných obalů.

Provedeme za vás kompletní služby při celní deklaraci, nabídneme poradenství a zastupovaní zákazníků v rámci legislativního proces celního řízeni při vývozu zboží mimo státy EU a dovozu zboží ze států mimo EU.

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA

Naše au[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tobusy najezdí každý měsíc s[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tovky tisíc kilometrů na pravidelných krátkých i dálkových linkách. Jen na Vysočině, v Jihomoravském nebo Pardubickém kraji zajišťujeme více než 70 linek.

Kompletně zajišťujeme městskou hromadnou dopravu ve Žďáře nad Sázavou, Velkém Meziříčí a v Novém Městě na Moravě.

Celkem naše au[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tobusy přepraví za jeden den na více jak 70 pravidelných linkách od čtvrté ráno do půl jedné v noci přes 17 000 cestujících.

Náš kvalitní vozový park využívají čas[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}to také ces[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tovní kanceláře, které si oblíbily naše spolehlivé řidiče i spolehlivé au[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tobusy Scania nebo Mercedes.

Vyberte si z bohaté nabídky naši ces[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tovní kanceláře CK ZDAR a jeďte s námi kamkoli budete chtít! Nabízíme poby[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tové zájezdy a dovolenou do celého světa, mnoho kempů, chat a chalup v Čechách i na Slovensku, jezdíme za poznáním do evropských metropolí i za perfektní lyžovačkou v Rakousku, Itálii nebo Francii. Nabízíme také společně cyklozájezdy a cyklovýlety, které slibují pořádnou dávku pohybu a společné zábavy nebo organizované zájezdy na muzikály a koncerty. Ces[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tovní kancelář je pojištěna proti úpadku.

JSME TU PRO VÁS

zdar-as-3Nabízíme vám prodej pohonných hmot na čerpacích stanicích ve Žďáře nad Sázavou a Velkém Meziříčí. Náš Natural 95 i nafta splňují maximální nároky na kvalitu a čis[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}totu. Pro své věrné odběratele z řad firem a živnostníků máme zavedený čipový systém s jednoduchou obsluhou a řadou dalších výhod. Na čerpacích stanicích navíc můžete využit doplňkového prodeje mo[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}torových, převodových a hydraulických olejů, au[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tokosmetiky, nealkoholických i alkoholických nápojů, tabákových výrobků, novin, časopisů nebo cukrovinek.

Nově jsme zavedli služby Zásilkovny na naší čerpací stanici v areálu ZDARu
www.zasilkovna.cz/pobocky/zdar-nad-sazavou-jihlavska

Svým zákazníkům můžeme nabídnout špičkou péči o kola a pneumatiky. Nabízíme portfolio nejznámějších značek nákladních, osobních i zemědělských a průmyslových pneumatik – Continental, Goodyear, Michelin, Bridges[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tone, Uniroyal, Semperit, Fulda, Kleber, Fires[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tone, Barum, Sava, Day[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}ton, Kormoran nebo Hankook.

Prodáváme také ocelové i lité disky na všechny druhy au[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tomobilů, přívěsů a zemědělských strojů.

Navíc nabízíme možnost uskladnění pneumatik.

Provozujeme speciální mycí linku pro nákladní au[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tomobily, au[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tobusy, dodávkové i osobní au[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tomobily ve Žďáře nad Sázavou. Nabízíme rovněž kompletní čistění interiérů osobních, užitkových a nákladních aut.

Provádíme záruční i pozáruční prohlídky a opravy – specializujeme se zejména na au[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tobusy SOR, Karosa a IRISBUS IVECO, nápravy značky SAF a nezávislá [„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}topeni Eberspächer. Po záruce prohlídneme a opravíme au[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tobusy SCANIA Irizar a nákladní au[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tomobily SCANIA,

Avia, Liaz, Tatra nebo trak[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tory Ze[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tor, přípojná vozidla Schmitz, Schwarzmüller, Van Holl, Panav nebo Krone a brzdové systémy WABCO, KNOOR – ABS, EBS, ECAS Truck či TCE Trailer. Naše servisní střediska však mají bohaté zkušenosti i s přípravou ostatních vozidel na technickou prohlídku nebo jejím komplexním zajištěním, kontrolou podvozku a seřízením naprav, diagnostikou mo[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}torových vozidel nebo výměnou provozních kapalin. Provádíme i generální opravy au[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tobusů.

Rádi vám pomůžeme změřit emise výfukových plynů osobních, dodávkových i nákladních au[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tomobilů s benzínovými i naf[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tovými mo[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tory, včetně kombinace benzin a LPG pomoci špičkového zařízeni BOSCH.

Nabízíme lakýrnické práce v naší specializované lakovně přímo v sídle naši firmy ve Žďáře nad Sázavou. Provádíme nástřik dutin a spodků všech typů osobních i nákladních au[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tomobilů antikorozním přípravkem DINOL.

Kontakty:

ZDAR, a.s.
Jihlavská 759/4
591 01 Žďár nad Sázavou

Tel.: + 420 566 696 111, +420 566 696 101
 

Web: www.zdar.cz
IČ: 46965815
DIČ: CZ46965815