Žďár nad Sázavou, katalog firem, autodoprava, transport, autobus, zdar
Rainbow page separator

ZDAR, a.s.

www.zdar.cz

zdar-as-1ZDAR, a.s.

SPOLEHLIVĚ NA CESTÁCH

Akciová společnost ZDAR byla založena roku 1992.

V současné době poskytuje široké spektrum služeb nejen v oblasti přepravy osob a nákladů, ale i mnoha dalších činnostech souvisejících s dopravou.

NÁKLAD JE ZÁKLAD

zdar-as-4S naši nákladní přepravou nakládáme maximálně opatrně. Naložíme, odvezeme, přivezeme, vyložíme přesně podle vašich představ. Vždy přesně, bezpečně a podle požadavků zákazníka. Využíváme přitom téměř stovku nákladních a dodávkových vozidel značek Scania, MAN nebo Citroën a špičkovou přípojnou techniku – Schmitz nebo Krone. Náš vozový park je tvořen vozy s plachtovými a prachotěsnými skříňovými návěsy o objemu až 100 m3 a hmotnosti 27 tun nebo se jedná o velkoobjemové soupravy o objemu 117 m3 při stejné hmotnosti. Zvládáme také přepravu na podkladě Karnetu TIR, ATA, nadrozměrnou přepravu nebo přepravu nebezpečného zboží dle ADR. Naše přeprava vždy splňuje veškeré hygienické předpisy, proto nás využívají i mlékárny a další firmy, které potřebuji přepravit svoje výrobky pod řízenou teplotou.

Máme dlouholeté zkušenosti s přepravou syrového kravského mléka. Při svozu mléka využíváme moderní vozidla, na zesílené podvozky vozů Scania jsou namontovány nerezové cisterny německých firem HLW, Jansky a Schwarte o objemu 9 000 až 22 000 litrů.

NAŠE LOGISTIKA MÁ LOGIKU

zdar-as-2Nabízíme kompletní skladovaní zboží, manipulaci, baleni a konsolidaci dle objednávek, expedici, zajištěni pojištěni, distribuce a přepravy v rámci České republiky i zahraničí.

Využíváme více než 10 000 metrů čtverečních ploch, z toho 6 000 v krytých halách s 6 000 paletovými místy.

Dokážeme pro vás zajistit přepravu kusových a balíkových zásilek od hmotnosti 10 kilogramů do 2 tun v rámci našeho přepravního systému FOFR.

Svou zásilku máte přitom pod dokonalou kontrolou, nabízíme její průběžné sledování, ale také zasílání zboží na dobírku, přepravu nebezpečných materiálů a zboží v režimu ADR, přepravu nadrozměrných zásilek i svoz vratných obalů.

Provedeme za vás kompletní služby při celní deklaraci, nabídneme poradenství a zastupovaní zákazníků v rámci legislativního proces celního řízeni při vývozu zboží mimo státy EU a dovozu zboží ze států mimo EU.

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA

zdar-as-5Naše autobusy najezdí každý měsíc stovky tisíc kilometrů na pravidelných krátkých i dálkových linkách. Jen na Vysočině, v Jihomoravském nebo Pardubickém kraji zajišťujeme více než 70 linek.

Kompletně zajišťujeme městskou hromadnou dopravu ve Žďáře nad Sázavou, Velkém Meziříčí a v Novém Městě na Moravě.

Celkem naše autobusy přepraví za jeden den na více jak 70 pravidelných linkách od čtvrté ráno do půl jedné v noci přes 17 000 cestujících.

Náš kvalitní vozový park využívají často také cestovní kanceláře, které si oblíbily naše spolehlivé řidiče i spolehlivé autobusy Scania nebo Mercedes.

Vyberte si z bohaté nabídky naši cestovní kanceláře CK ZDAR a jeďte s námi kamkoli budete chtít! Nabízíme pobytové zájezdy a dovolenou do celého světa, mnoho kempů, chat a chalup v Čechách i na Slovensku, jezdíme za poznáním do evropských metropolí i za perfektní lyžovačkou v Rakousku, Itálii nebo Francii. Nabízíme také společně cyklozájezdy a cyklovýlety, které slibují pořádnou dávku pohybu a společné zábavy nebo organizované zájezdy na muzikály a koncerty. Cestovní kancelář je pojištěna proti úpadku.

JSME TU PRO VÁS

zdar-as-3Nabízíme vám prodej pohonných hmot na čerpacích stanicích ve Žďáře nad Sázavou a Velkém Meziříčí. Náš Natural 95 i nafta splňují maximální nároky na kvalitu a čistotu. Pro své věrné odběratele z řad firem a živnostníků máme zavedený čipový systém s jednoduchou obsluhou a řadou dalších výhod. Na čerpacích stanicích navíc můžete využit doplňkového prodeje motorových, převodových a hydraulických olejů, autokosmetiky, nealkoholických i alkoholických nápojů, tabákových výrobků, novin, časopisů nebo cukrovinek.

Nově jsme zavedli služby Zásilkovny na naší čerpací stanici v areálu ZDARu
www.zasilkovna.cz/pobocky/zdar-nad-sazavou-jihlavska

Svým zákazníkům můžeme nabídnout špičkou péči o kola a pneumatiky. Nabízíme portfolio nejznámějších značek nákladních, osobních i zemědělských a průmyslových pneumatik – Continental, Goodyear, Michelin, Bridgestone, Uniroyal, Semperit, Fulda, Kleber, Firestone, Barum, Sava, Dayton, Kormoran nebo Hankook.

Prodáváme také ocelové i lité disky na všechny druhy automobilů, přívěsů a zemědělských strojů.

Navíc nabízíme možnost uskladnění pneumatik.

Provozujeme speciální mycí linku pro nákladní automobily, autobusy, dodávkové i osobní automobily ve Žďáře nad Sázavou. Nabízíme rovněž kompletní čistění interiérů osobních, užitkových a nákladních aut.

Provádíme záruční i pozáruční prohlídky a opravy – specializujeme se zejména na autobusy SOR, Karosa a IRISBUS IVECO, nápravy značky SAF a nezávislá topeni Eberspächer. Po záruce prohlídneme a opravíme autobusy SCANIA Irizar a nákladní automobily SCANIA,

Avia, Liaz, Tatra nebo traktory Zetor, přípojná vozidla Schmitz, Schwarzmüller, Van Holl, Panav nebo Krone a brzdové systémy WABCO, KNOOR – ABS, EBS, ECAS Truck či TCE Trailer. Naše servisní střediska však mají bohaté zkušenosti i s přípravou ostatních vozidel na technickou prohlídku nebo jejím komplexním zajištěním, kontrolou podvozku a seřízením naprav, diagnostikou motorových vozidel nebo výměnou provozních kapalin. Provádíme i generální opravy autobusů.

Rádi vám pomůžeme změřit emise výfukových plynů osobních, dodávkových i nákladních automobilů s benzínovými i naftovými motory, včetně kombinace benzin a LPG pomoci špičkového zařízeni BOSCH.

Nabízíme lakýrnické práce v naší specializované lakovně přímo v sídle naši firmy ve Žďáře nad Sázavou. Provádíme nástřik dutin a spodků všech typů osobních i nákladních automobilů antikorozním přípravkem DINOL.

Kontakty:

ZDAR, a.s.
Jihlavská 759/4
591 01 Žďár nad Sázavou

Tel.: + 420 566 696 111, +420 566 696 101
 

Web: www.zdar.cz
IČ: 46965815
DIČ: CZ46965815