Rainbow page separator

Pochod srdcem Vysočiny

8. června 2024 - 8. června 2024 Vysočina Arena

sobota 8. června 2024, 8:00 – 17:00

Vysočina Arena

V rámci tematického roku nazvaného Novoměstsko v pohybu se uskuteční již 5. ročník Pochodu srdcem Vysočiny. 

Rodinná akce je organizovaná Nadačním fondem Nové Město na Moravě ve spolupráci s firmou MEDIN a.s. a Krajem Vysočina. Její výtěžek bude opět věnován na dobrou věc. Loni jsme takto přispěli na nákup elektrického zvedáku pro nepohyblivé pacienty v novoměstské nemocnici, dále pak na instalaci trojjazyčného informačního panelu připomínajícího židovské obyvatele našeho města a v neposlední řadě na pořízení oxygenátoru, který pomáhá pacientům Domácího hospice Vysočina. Start pátého ročníku je opět naplánován ve Vysočina Areně od 8:00 do 10:00.

Účastníci si mohou vybrat z několika tras – 5 km, 11 km, 17 km a 25 km. Pochod je vhodný pro malé i velké turisty. Na cestu se mohou vypravit jednotlivci i rodiny s dětmi. Kroky účastníků povedou po vyznačených mapách, které si zájemci mohou na startu vyzvednout nebo stáhnout pomocí QR kódu do svých mobilních telefonů.

Startovné činí 70 Kč pro děti do 18 let a 150 Kč za dospělého. Je možné využít i zvýhodněné rodinné startovné, kdy se na trasu mohou za 400 Kč vydat dva dospělí a dvě děti.

Předprodej vstupenek na smsticket.cz. Podrobnosti sledujte na stránkách akce.nmnm.cz/akce/psv-2024.