Rainbow page separator

Přidat firmu

Proč mít zaregistrovanou firmu v katalogu firem Žďárský průvodce?

Sledovanost stránek Žďárského průvodce je v současné době 25.000 uživatelů za měsíc. To nás dělá nejsledovanějším informačním centrem [„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}toho[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}to regionu. Pokud máte svoje www stránky, zvýší se Vám tím jejich hodnocení. Pokud nemáte svoje www stránky, nevadí, v prezentaci v našem katalogu můžete mít všechny potřebné informace.

Budete moci využívat veškeré služby našeho webu. V případě pořádání kulturní akce Vám ji zdarma zveřejníme. Zveřejníme zdarma i zajímavé aktuality, PR články.

Bannerová reklama je placená.

Budete lépe vidět pro vyhledávače jako je google nebo seznam K využití pro Vaši firmu nabízíme:

Cena za základní zápis v katalogu firem 299,-kč/měsíc

Cena rozšířeného zápisu 499 ,-Kč / měsíc

 Rozšířený zápis obsahuje základní zápis (prezentaci na webu) a k [„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tomu využíváme i sdílení Vašeho obsahu na našich Facebookových stránkách a skupinách s dosahem 30.000 sledujících. Při dodání podkladů vytvoření prezentace zdarma. 

Preferujeme osobní kontakt a individuální přístup ke každé firmě. Můžete nás kontak[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tovat na tel.: 775 297 241 nebo 603 927 191 nebo vyplnit kontaktní formulář. Po vyplnění a odeslání formuláře Vás bude kontak[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tovat náš obchodní zástupce:

Formulář:

Po vyplnění a odeslání formuláře Vás bude kontak[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tovat náš obchodní  zástupce:

  Název firmy*

  Obor

  Kontaktní osoba*

  Telefon*

  Email*

  Poznámka

  * povinný údaj