Rainbow page separator

Akcí Rozhodni se sám v pátek ožijí Farská humna

Středa, 19. Srpen 2015

Rozhodni se sám 2015

Žďár nad Sázavou / Další ročník programu Rozhodni se sám s podtitulem Bezpečně na síti II se v pátek 21. srpna uskuteční ve žďárských Farských humnech. Akce zaměřená na prevenci rizikového chování dětí a mládeže zahrne sportovní hry a řadu dalších aktivit pro zábavné trávení volného času. Pořádá ji Kolpingovo dílo České republiky ve spolupráci se žďárským centrem primární prevence Spektrum, rodinným centrem Srdíčko a oddílem házené TJ Sokol Nové Veselí.
Rozhodni se sám začne v 10 hodin, o hodinu později odstartuje běžecký závod pro děti Jarmila Kratochvílová, držitelka světového rekordu v běhu na 800 metrů, která se letos stala patronkou akce. Po vyhlášení výsledků závodů se děti mohou těšit také na autogramiádu se známou atletkou.
Kromě závodění bude pro děti, mládež i jejich rodiče připravena také řada dalších aktivit a vystoupení, jako je například žonglování, výtvarné dílny, projížďky po řece Sázavě, autodráha, skákací hrad, interaktivní workshop s tablety, ukázky biketrialu, házené a volejbalu a řada dalších zajímavostí, a to až do 16 hodin.

Rozhodni se sám 2015