Rainbow page separator

Aktuální informace z výstavby lékárny

Pondělí, 13. července 2020

Vážení pacienti Polikliniky, dovolte nám krátce Vás opět informovat o aktuálním vývoji projektu výstavby nové, moderní, partnerské lékárny Polikliniky Žďár nad Sázavou.

Zhruba před měsícem byla zahájena stavební část projektu. V tuto chvíli jsou již hotovy náročné bourací práce a byla provedena instalace rozvodů elektřiny, vody, odpadů a vzduchotechniky. Dále jsou postupně montovány sádrokartony. Vše uvedené probíhá v zázemí lékárny (I. podzemní podlaží). Prodejní plocha lékárny (přízemní podlaží) bude stavebně upraveno po instalaci nových hlavních vstupních automatických dveří do budovy Polikliniky (předpokládaná instalace automatických dveří a k tomu navazující stavební práce budou uskutečněny o víkendu na začátku měsíce srpna).

Někomu se může zdát, že výstavba lékárny trvá delší dobu, ale rozhodli jsem se maximum stavebních prací, po dohodě s generálním dodavatelem stavby, provádět především pouze o víkendech nebo v noci tak, aby byl co nejméně narušen chod Polikliniky a docházelo minimálně k omezování pohodlí pacientů a lékařů na Poliklinice.

Fotografie z průběhu výstavby si můžete prohlédnout v galerii.

Naším cílem je mít možnost přivítat Vás u nás v lékárně již průběhu blížícího se září.

Celý tým NOBIS Lékárny Vám všem přeje hezké léto a klidné, ve zdraví prožité prázdniny.