Rainbow page separator

Akumulační kamna moderního vzhledu a s výjimečnou účinností jsou trendem dnešní doby

Čtvrtek, 5. února 2015

Tepelné kameny Thermastone heta

Chcete být nezávislí na dodávkách tepelné energie? Kamna na dřevo vám to umožní a navíc vám zpříjemní chvíle pohody u domácího krbu. Přední výrobci na tyto požadavky reagují velmi kvalitními kamny s akumulací.

Akumulaci tvoří materiál a hmotnost kamen. Litina je velmi dobře zvolený materiál, ale pokud je hmotnost kamen pod 200 kg, nemůžeme mluvit o akumulaci nebo výhodě takových kamen. S mastkovými kamny je to obdobné.

Akumulaci může tvořit i materiál vyrobený na bázi cementu s mimořádnou hustotou akumulačních tvarovek.

Na výběru záleží. Pokud se ještě skloubí akumulace mastkem a kameny Thermastone, tak docílíme opravdu mimořádných tepelných zisků z každého kousku dřeva.

Tepelné kameny Thermastone heta Například tabulka firmy Heta ukazuje, jak topí stejná kamna bez tepelných kamenů a jak s tepelnými kameny. Podobný graf publikují i firmy, které se zabývají výrobou litinových kamen. Tato kamna na obrázku váží 450 kg a jsou na tom s akumulací lépe než dobře.

.

Tepelné kameny Thermastone heta Začínají topit prakticky ihned po rozhoření, protože umožňují využití konvenčních otvorů při natápění kamen, a po vyhasnutí hřejí mnoho hodin. Teplo se šíří příjemným hebkým teplem po celé místnosti. Vzduch se nepřepaluje a vy se cítíte jako za slunečného dne.

Prodej a montáž zajišťuje Michal Zaťko kamnakrbyok

  • Husova 12, Žďár nad Sáz. a
  • Humpolecká 402 Havlíčkův Brod – zde můžete vidět základní hořící model Heta Scan-Line 560 S