Rainbow page separator

Aleš Háma vás provede 3. společenským a trochu mysliveckým plesem

Pondělí, 2. prosince 2019

Žďár nad Sázavou /Vážení čtenáři, srdečně vás zveme na 3. společenský a trochu myslivecký ples, který se uskuteční 7. prosince 2019 v Domě kultury ve Žďáře nad Sázavou.

Plesem vás bude provázet herec, zpěvák, muzikant a moderá[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tor Aleš Háma, několikrát vys[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toupí skupina Hamleti (Aleš Háma, Dalibor Gondík, Jakub Wehrenberg, Hardi Marzuki). Dále se můžete těšit na Jitku Zelenkovou, k tanci a poslechu bude hrát skupina Kvatro, která doprovází Michala Davida na jeho koncertech.

Společenská událost dále nabízí i hodně boha[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tou [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tombolu, kde hlavní cenou je víkendový pobyt a let balonem pro dvě osoby v Balonovém hotelu v Radešíně, dílenský vozík plný nářadí od firmy SPOMAT CZ, rybářské lehátko od Sony.

[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to-lenka-hatasova-–-kopie.jpg“>[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to-lenka-hatasova-–-kopie.jpg“ alt=““ width=“200″ height=“300″>Na své si přijdou i milovníci zvěřiny. V [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tombole budou bažanti, zajíci, spárkatá zvěř a mnoho dalších hodnotných cen. Nedílnou součástí plesu je i pestrá a výborná zvěřinová kuchyně v podání restaurace Krystal.

Zakoupit vstupenky lze v pokladně ve žďárském Domě kultury od pondělí do středy od 13 do 17 hodin.

Dále jsou vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal, a nebo si je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout – HOMEtickets.

Cena vstupenky je 300 Kč a 350 Kč. Více informací k plesu získáte na telefonním čísle 732 185 199.
Na vaši účast se těší pořadatelé.