Rainbow page separator

Aleš Háma Vás provede Společenským a trochu mysliveckým plesem

Pátek, 17. Listopad 2017

Žďár nad Sázavou / Vážení čtenáři, srdečně vás zveme na Společenský a trochu myslivecký ples, který se uskuteční 18. listopadu 2017 v Domě kultury ve Žďáře nad Sázavou.
Plesem vás bude provázet herec, zpěvák, muzikant a moderátor Aleš Háma, několikrát vystoupí skupina Hamleti (Aleš Háma, Dalibor Gondík, Jakub Wehrenberg, Hardi Marzuki).
Dále se můžete těšit na Marcelu Holanovou, k tanci a poslechu bude hrát skupina Kvatro.
Společenská událost dále nabízí i hodně bohatou tombolu, kde hlavní cenou je víkendový pobyt a let balonem pro dvě osoby v Balonovém hotelu v Radešíně, dále Sporten lyže v hodnotě 5000 Kč a poukaz na okna či dveře v hodnotě 5000 Kč od firmy PKS okna.

Na své si přijdou i milovníci zvěřiny. V tombole budou bažanti, zajíci, spárkatá zvěř a mnoho dalších hodnotných cen. Nedílnou součástí plesu je i pestrá a výborná zvěřinová kuchyně v podání Restaurace Tisůvka.

Zakoupit vstupenky lze ve žďárském Domě kultury od pondělí do středy od 13 do 17 hodin. Dále v informačním centru Žďár nad Sázavou, Nové Město na Moravě, Bystřice nad Pernštejnem, Přibyslav, Papírnictví Linda v Polné a v Balonovém hotelu v Radešíně.

Cena vstupenky je 290 Kč. Více informací k plesu na telefonním čísle 732 185 199.
Na vaši účast se těší pořadatelé.
PRO Strachujov, z.s.