Rainbow page separator

Areál v Jihlavské ulici po roce opět ožije zábavou a soutěžemi

Úterý, 12. Září 2017

Žďár nad Sázavou / Prohlédnout si opravdové popelářské auto, zapojit se do řady zábavných soutěží nebo se podívat na běžně nepřístupná místa mohou malí i velcí zájemci, kteří v sobotu 16. září 2017 od 13 do 17 hodin zavítají do areálu v Jihlavské ulici ve Žďáru nad Sázavou u bioplynové stanice na Den otevřených dveří svozové společnosti AVE (dříve ODAS).

Děti se mimo jiné mohou těšit na atrakce, výtvarné dílny, zábavnou diskotéku a další úkoly, za jejichž splnění získají drobnou odměnu. Na dospělé čekají komentované prohlídky provozů společnosti, soutěž o hodnotné ceny, která bude vyhodnocena přímo na akci, nebo doprovodná kulturní vystoupení.
Vstup do areálu včetně veškerého programu je zdarma, akce se uskuteční za každého počasí. Několikrát za hodinu bude mezi místem konání v Jihlavské ulici a autobusovým nádražím fungovat bezplatná kyvadlová doprava. Na místě si budou moci zájemci zakoupit občerstvení.
Den otevřených dveří se koná již potřetí v řadě. Vloni i předloni na akci zavítalo vždy přes 1000 návštěvníků ze Žďáru n. S. a okolí.

AVE Den otevřených dveří