Rainbow page separator

Až se v kině opět bude hrát!!

Pátek, 13. Březen 2020

Kino Vysočina Žďár nad Sázavou

Vynucená pauza se vedle divadel, koncertů a dalších zařízení, kde se se sdružuje větší počet návštěvníků, nevyhnula ani kinu Vysočina. Naše kapacita sálu přes 250 diváků nás jasně zařadila do kolonky, která ukazuje, že na nějakou dobu zůstane plátno v kině zakryté oponou. Březnové tituly, na které již mnozí z vás měli zakoupené vstupenky, distributoři pozastavují, a tím pádem i my vám vracíme již zakoupené vstupenky a vyčkáváme, až opět budeme moci program nastartovat.. Ti z vás, kteří se těšili na nové Bobule, nestihli unikátní dokument V síti, byli zvědaví na Ivana Trojana ve filmu Šarlatán, či se chystali na jiné filmy z naší nabídky, můžeme ubezpečit, že jakmile to bude možné, nasadíme všechny tituly v takovém množství, které uspokojí každého návštěvníka kina.. Zvláště 3Bobule měli velmi slušně našlápnuto na vaši přízeň. A co na to říká producent filmu Tomáš Vican?
„Je nám to samozřejmě líto. Těšíme se na co nejbližší termín, kdy budou moci 3Bobule rozdávat radost, zvláště v této smutné době. Přátelé a Bobule zůstávají, “ uvedl Vican.
Začátkem dubna se také milovníci nesmrtelného agenta OO7 těšili na derniéru Daniela Craiga v rolí Jamese Bonda ve filmu Není čas zemřít. Jak vidno, 007 umí zápasit sice s celým světem, ale na virus je krátký i on. Premiéra filmu byla odložena celosvětově na listopad tohoto roku. Studia filmu, Sony a NGM, se tímto krokem pokouší odvrátit ztráty v souvislosti hlavně s dočasným uzavřením několika desítek tisíc čínských kin, která jsou pro filmy tohoto formátu z hlediska návratnosti naprosto klíčová.
Vážení přátelé, seznamovat vás s našimi filmovými plány na duben je v tuto chvíli věštění z křišťálové koule. Těžko říct, jaká situace bude například v okamžiku vydání tohoto článku. Za celý kolektiv KULTURA ZR a tým kina Vysočina vám můžeme slíbit jediné – až se v kině opět začne hrát, tak rozpálíme projektor na plný pecky! A věříme spolu s vámi, že to bude co nevidět!