Rainbow page separator

Byty v majetku Nového Města nyní spravují technické služby

Pondělí, 16. Červenec 2018

Nové Město na Moravě / Bytové i nebytové domy ve vlastnictví města od začátku prázdnin spravují novoměstské technické služby pod hlavičkou Správy bytů NMNM. Technické služby v této souvislosti převzaly do své správy budovy města na Vratislavově náměstí čísel popisných 12, 449, 97 a Školní 448. Firma Správa bytů NMNM přebrala všechny povinnosti; jedná se zejména o uzavírání smluv na základě usnesení rady při přidělování bytů, případnou změnu výše záloh za služby, vybírání nájemného a záloh za služby a také provádění oprav v bytech. Správa bytů NMNM má zajišťovat rovněž opravy a údržbu jednotlivých objektů včetně pravidelných revizí a kontrol.
Nájemníky se změnou správce nečekají žádné změny, pouze s výjimkou nové adresy kanceláře. Ta je nyní v prvním patře budovy technických služeb v Soškově ulici. Číslo účtu a platby SIPO na úhradu nájemného a záloh za služby také zůstávají beze změny.
V případě poruchy rozvodů topení, vody a kanalizace je zajišťována havarijní služba, zásah je možný i mimo pracovní dobu a ve dny pracovního klidu a svátků.