Rainbow page separator

Část Neumannovy ulice bude průjezdná jen v jednom směru

Sobota, 24. Říjen 2015

Oprava silnice, zákaz vjezdu

Žďár nad Sázavou / V rámci rekonstrukce Neumannovy ulice bylo pro dobu od soboty 24. října do 12. listopadu rozhodnuto o částečné jednosměrné uzavírce komunikace, a to v části od křižovatky se silnicemi I/37 a I/19 v ulici Dolní po křižovatku se Studentskou ulicí. Jednosměrná uzavírka se týká směru od Studentské ulice k ulici Dolní, projet řidiči budou moci v opačném směru. Objízdná trasa je naplánována jednosměrně po místní komunikaci ulicí Studentská, dále po silnici II/353 ulicí Wonkova a pak po „sedmatřicítce“ ulicí Dolní. Současně bude kvůli rekonstrukci ulice uzavřeno parkoviště před budovou České pojišťovny.
Změny se dotknou také linek městské hromadné dopravy. Autobusová zastávka ve Studentské ulici ve směru k autobusovému nádraží bude zrušena pro linky čísel 1A, 2A a 2B. Náhradní zastávkou se dočasně stane stanoviště Wonkova.
S úplnou uzavírkou ulice od křižovatky s ulicí Nezvalova až po křižovatku u České pojišťovny se předběžně počítá po skončení částečné uzavírky, a to ve dnech 13. až 16. listopadu.

Foto: ilustrační