Bohdalov, bohdalov, aktuality, ples, chovatelé
Rainbow page separator

Chovatelský ples Bohdalov

Čtvrtek, 23. Únor 2012

chovatelsky-ples_2012_121Bohdalov /Dne 18. února se konal v Bohdalově již tradiční chovatelský ples, který se stejně jako předchozí ročníky povedl. Na letošním plese jsme si dali obzvláště záležet na výzdobě.

chovatelsky-ples_2012_159Zvolili jsme tematickou výzdobu související s chovatelstvím. Na stolech byli ozdobně navázaná ptačí pírka, ve vázičkách květinové vazby. Na zdech a osvětlení byly balonky navázané do tvaru zvířat. Celé výzdobě dominoval asi 2,5 m vysoký králík zavěšený ve středu tanečního parketu, který byl tvořen drátěnou konstrukcí ověšenou množstvím barevných balonků. chovatelsky-ples_2012_196Nesmím opomenout také plakáty s motivy zvířat, které ručně malovali děti se Základní a mateřské školy Bohdalov. Patří jim za to velký dík.

K tanci i poslechu hrála skupina Barel rock, která měla se svým širokým repertoárem velký úspěch. Během plesu proběhla také dvě kulturní vystoupení. První z nich byly děti ze Základní školy, které vytvořily taneční skupinu Tančíci maniaci ve složení Ivča, Lucka a Luky. Tančí moderní tance a se svou vlastní choreografií soutěží po celé republice.

chovatelsky-ples_2012_257A po desáté hodině vystoupil již tradičně všemi očekávaný Sbor z hor. Překvapili návštěvníky spartakiádním vystoupením na píseň Michala Davida – Poupata a sklidily velký ohlas. O půlnoci se vyhlašovala tombola, cen bylo opravdu hodně, a tak snad vyhráli i tinejvětší smolaři, kterým se jinak nedaří. Hojná účast návštěvníků, kteří se dobře bavili, jen potvrzuje moje slova. A jestli mi nevěříte, přijeďte se příští rok přesvědčit sami na chovatelský ples do Bohdalova, který se uskuteční 16. 2. 2013.
Připravil: za pořadatele Aleš Nedělka člen ZO ČSCH Bohdalov