Bystřice nad Pernštejnem, aktuality, zateplení
Rainbow page separator

Chystají se zateplit další domy

Neděle, 18. srpna 2013

Bystřice nad Pernštejnem / Výsledky výběrového řízení na pořízení projek[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tové dokumentace na zateplení obvodových zdí a výměnu oken dalších by[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tových domů budou znát zástupci bystřické radnice do konce [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to měsíce. Ten[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tokrát se bude jednat o opravu domů v sídlišti 2. V roce 2014 je podle harmonogramu naplánována revitalizace domů v ulicích Dr. Veselého 856-857, Příční 854-855, Tyršova 856-860, Luční 509 a Novoměstská 930-932.

Další domy budou opravovány později, největší investice se chystá na rok 2015. „V roce 2015 přestaneme splácet úvěr na zateplení a výměnu oken u „sedmivchoďáku“ a pětivchoďáku“ v ulici Okružní, takže si bude možné vzít další úvěr,“ uvedl mís[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tostarosta Bystřice Josef Vojta.

Úvěr se bude týkat peněz na zateplení a výměnu oken šesti paneláků. V rozpočtu pak budou rezervovány ještě peníze na výměnu oken a novou fasádu pěti cihlových domů na sídlišti 2.