Rainbow page separator

Comgate rozšiřuje svoji žďárskou pobočku

Neděle, 2. července 2017

Cinkání skleniček, smích všude okolo, bowlingový turnaj a spoustu další zábavy. Tak oslavili zaměstnanci Comgatu 15. leté výročí fungování celé firmy na společné teambuildingové akci v Hradci Králové, kde se sjeli zaměstnanci ze všech tří poboček.

Na Husově ulici, v blízkosti centra Žďáru už druhým rokem působí call centrum společnosti ComGate. Otevřeno bylo v roce 2015 a v současné době zde pracuje více než čtyřicet operátorů, z toho dokonce tři muži, kteří s různými nabídkami oslovují zákazníky. Do budoucna plánuje společnost rozšířit tuto pobočku až na 100 zaměstnanců a stěhování do nových, větších prostor. Z tohoto důvodu právě probíhá nábor nových zaměstnanců na aktivní linky.

„Práce v call centru je sice náročná, ale také hodně pestrá. Zaměstnanci, jejichž počet stále roste, nemusejí mít nějaké speciální vzdělání. Hlavními předpoklady jsou aktivní přístup, chuť pracovat a rozvíjet svůj potenciál,“ říká Marie Klimešová manažerka pobočky.

A jak vnímají práci v call centru samotní zaměstnanci?
Jakub Bielák: Určitě mi nevadí, že je zde většina holek, naopak, dají se z toho čerpat příjemné výhody a pozitivní energie.
Sabina Mitrengová: Práce je skvělá, ve srovnání s třísměnným provozem, který jsem měla předtím, si to nemohu vynachválit. Je tu pohodová práce a skvělý kolektiv. Hlavně legrace.

Co vás nejvíce překvapilo, když jste nastoupili do společnosti ComGate?
Marcela Šoukalová: Hned mně bylo nabídnuto tykání. To mi vyhovovalo. Dobré je také, že nemáme pouze pauzu na oběd, ale ještě dvě patnáctiminutové přestávky navíc, takže si můžeme odpočinout.
Jakub Bielák: Mně příjemně překvapilo, že je tady možné pracovat na osmi i šestihodinové úvazky. Zkrácené úvazky si chválí hlavně kolegyně, které mají malé děti. Já pracuji na plný úvazek a vyhovuje mi hlavně jednosměnný provoz od 8:00 do 16:30 hodin.
Sabina Mitrengová: Příjemné je i to, že je tady možný kariérní růst, lze pozičně postupovat výš. Můžete být zástupce vedoucího, později i vedoucím týmu. Hodně mně překvapily benefity, jako například stravenky, levnější telefonní tarify, různé motivační soutěže, kde se dají vyhrát skvělé ceny.

Jak probíhá váš pracovní den?
Sabina Mitrengová: Já pracuji na pasivní lince, a proto začínám v 7:30 hodin. Kolegové na aktivní lince začínají v 8:00. Ráno se všichni sejdeme, probereme výsledky z předešlého dne, řekneme si, co nás ten den čeká.

A co mzda?
Marcela Šoukalová: Je velká výhoda, že máme fixní mzdu, kterou dostaneme, i když se nám ten měsíc třeba moc nedaří. Pak už záleží na nás, vyděláváme si peníze sami na sebe. Je to o snaze. Čím více se snažíme, tím větší je šance si vydělat. Sabina Mitrengová: Jsem také spokojená s fixní mzdou a s bonusy, které si řídíme sami. Záleží jen na nás, jak budeme pracovat, od toho se odvíjejí bonusy. 

Vaše práce je jistě zajímavá, ale náročná. Máte někdy pocit, že už toho máte dost?
Marcela Šoukalová: Samozřejmě. Je to náročné hlavně na psychiku. Jakub Bielák: Někdy se mi povede až osmdesát kontaktů za den. S každým musíte mluvit a někteří klienti jsou na nás nepříjemní. I to dokáže člověka unavit, ale důležité je to nevzdávat a do každého hovoru jít jako by byl můj první.
Sabina Mitrengová: Není to sice fyzická práce, ale někdy je to psychicky náročné, zvláště když se operátorovi nedaří, jak by si představoval. 

Jste spokojení s prostředím a zázemím společnosti?
Sabina Mitrengová: Je tady skvělá rodinná atmosféra. Netísníme se tady.
Marcela Šoukalová: Přiznám se, že když jsem do call centra přišla poprvé, trochu jsem se lekla, jak všichni mluví jeden přes druhého. Brzy jsem si ale zvykla a už to nevnímám. 

Co pro vás znamená působení v call centru společnosti ComGate?
Sabina Mitrengová: Zajímavá práce, bezvadný kolektiv, dobré prostředí a odpovídající mzda.
Marcela Šoukalová: Práce, která mě baví, a výborní kolegové.
Jakub Bielák: Jsem tady rád, práce mě baví, jsem tady prostě spokojený.

Proč pracovat v ComGatu na aktivní lince?

 • Práce na HPP
 • 14 000 Kč zaručená fixní mzda, až 7 000 Kč bonus
 • Žádná práce o víkendech a svátcích
 • 4 týdny dovolené
 • 3 dny Sick Day
 • Nechodíme na směny
 • Žádné přesčasy
 • Práce vhodná pro maminky, studenty, seniory a absolventy
 • Zkrácené úvazky
 • Neformální, téměř, rodinná atmosféra
 • Karierní růst

V případě zájmu o práci můžete kontaktovat manažerku Marii Klimešovou na e-mailu: marie.klimesova@comgate.cz, nebo na telefonu 603 417 631. Více na www.volamamamse.cz