Rainbow page separator

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ DEL a.s. 2016

Čtvrtek, 28. Duben 2016

Den otevřených dveří DEL 2016

Žďár nad Sázavou / 1. května 2016 akciová společnost DEL otevře pro veřejnost dveře svých výrobních prostor ve Žďáře nad Sázavou, kde vyvíjí nová technologická zařízení do různých průmyslových odvětví pro zákazníky z celého světa.

Návštěvníkům se představí nová robotizovaná svařovací pracoviště dílů automobilů a kompletní postup výroby rozváděčů a ovládacích pultů.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ DEL a.s. 2016www.del.cz
www.facebook.com/cz.del/

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ DEL a.s. 2016, Strojírenská 38, Žďár nad Sázavou
DEL a.s.

V oblasti dodávek investičních celků, průmyslové automatizace, robotizace a mechanizace technologických procesů a stejně tak i ve výrobě kvalitních průmyslových rozváděčů společnost DEL zaujímá významnou pozici na českém trhu a postupně se prosazuje i na trzích v zahraničí. Produkty společnosti DEL najdete na pěti kontinentech.DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ DEL a.s. 2016

Nyní ve společnosti pracuje více než 300 zaměstnanců všech odborností nezbytných pro vývoj nových produktů a realizaci dodávek. V posledních letech jsou těžištěm aktivit společnosti dodávky pro automobilový a těžký průmysl a energetiku, kde inovativní přístup při hledání řešení a plnění požadavků zákazníka, je nezbytností.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ DEL a.s. 2016Tento inovativní přístup pomáhá při získávání zakázek v automobilovém průmyslu. Jedná se zde především o kompletní dodávky automatizovaných svařovacích pracovišť pro dodavatele svařovaných dílů karoserií a dodávky komplexní automatizace svařovacích a lisovacích linek pro výrobce automobilů.

Projekty (dodávky) do těžkého průmyslu jsou zaměřeny na automatizaci rovnacích, brousících, leštících a inspekčních linek, částí technologických uzlů výrobních zařízení a jednoúčelové stroje. Velká část z těchto dodávek je realizována v zahraničí.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ DEL a.s. 2016Do jaderné energetiky, společnost dodala kompletní řízení zavážecích strojů jaderného paliva a speciální střižné zařízení. Certifikát pro dodávky do jaderné energetiky, který v pravidelných intervalech auditován získala společnost DEL již v roce 2001.

Pro udržení konkurenceschopnosti a další rozvoj, potřebuje společnost nové kreativní a technicky vzdělané spolupracovníky.