oprava silnice, uzavírka
Rainbow page separator

Devatenáctku od Mělkovic do Nového Města uzavře oprava

Středa, 13. Srpen 2014

Oprava silnice, zákaz vjezdu

Žďár nad Sázavou / S dopravními komplikacemi se budou muset smířit motoristé jedoucí mezi Žďárem nad Sázavou a Novým Městem na Moravě, konkrétně od křižovatky u místní částí Žďáru Mělkovice, přičemž křižovatka zůstane průjezdná. Úplná uzavírka silnice I/19 z důvodu rekonstrukce poškozeného povrchu komunikace je naplánována ve dnech 16. až 25. srpna.
Objížďka bude po dobu vyfrézování a pokládky nové vrstvy asfaltového povrchu vedena oboustranně po silnicích I. a II. třídy přes Žďár nad Sázavou, Vatín, Sazomín, Ostrov nad Oslavou, Obyčtov, Hodíškov, Hlinné a Petrovice do Nového Města na Moravě.

Řidiči mířící přes Žďár do nedaleké Polničky v brzké době čeká ještě jedna úplná uzavírka, tentokrát ale jen na pár hodin, a to v sobotu 23. srpna z důvodu konání sportovní akce. Silnice od křižovatky u Tokozu ve směru do Polničky až ke křižovatce u Penzionu Červeňák bude pro motorovou dopravu neprůjezdná od 11.15 do 15.30 hodin. Objížďka je naplánována pro vozidla v obou směrech ze Žďáru nad Sázavou po silnici I/37 až po křižovatku se silnicí II/350 a po ní pak až do Polničky.

Foto: ilustrační