Jihlava, jihlava, aktuality, Miss, Kryocentrum
Rainbow page separator

Dívkám z Miss Jihlava Open zmrzl úsměv

Úterý, 13. Prosinec 2011

kryocentrum-vysocina-zdar-nad-sazavou-dasa-na-heat-programu

Vybrané dívky z Miss Jihlava Open čekal náročný den. Po obědě s ředitelkou soutěže Veronikou Fialovou a provozovatelem Kryo for Beauty a Kryocentra Vysočina, Pavlem Vávrou, jim nastal maraton líčení, focení a natáčení a hlavně „mražení“. První vicemiss Dáša Šírová ze Žďáru nad Sázavou a Tvář Kryocentra Alice Vinklerová ze Strmilova si totiž přijely vybrat ceny, které jim firma věnovala.Dvojici dívek doplnila ještě loňská vítězka Lenka Hovorková, která je zároveň nalíčila.

kryocentrum-vysocina-zdar-nad-sazavou-alice-na-kryolipolyzeJako první přišla na řadu kryolipolýza, což byl pro provozovatele a lékaře Pavla Vávru malinký oříšek. Na dívkách se hledalo totiž místo pro provedení kryolipolýzy celkem těžko. Nakonec si děvčata nechala „odsát“ bříška. „Ideálně je vhodná kryolipolýza pro dámy, které nosí konfekční velikost 42 – 44. U holek musíme po „špíčcích“ docela pátrat:“ pousmál se Vávra. Původní záměr děvčat dokonce byl, že nechají jít na ošetření někoho z rodiny, nebo kamarádku. Na místě se ale rozhodla jinak. „Nejdřív jsem chtěla nechat jít někoho z rodiny, ale pak jsem se rozhodla, že si to zkusím, když je to teď tak medializované,“ smála se Dáša při krylipolýze. Tvář Kryocentra, Alice Vinklerová, pak dodala: „ Je to docela pohoda, člověk si tady jen tak pohodlně leží. Tak proč to nezkusit“.

kryocentrum-vysocina-zdar-nad-sazavou-alice-a-dasa-jdou-do-komoryOvšem mnohem větší adrenalin nastal dívkám o pár hodin déle, kdy se přemístily do Kryocentra ve Žďáře nad Sázavou. Tady si mohly zkusit vstup do kryokomory. Holky se do ní vrhly doslova po hlavě. Ještě těsně před vstupem, kdy už mohly pozorovat, jak uvnitř teplota klesá na mínus 120, se vesele smály. „Já jsem zvědavá, jaké to bude, ale strašně se těším. I když ta teplota vypadá hrozivě,“ řekla ještě narychlo před vstupem do mrazu Miss Jihlava Open 2010Lenka Hovorková. Když z komory děvčata vyšla, byla jejich první slova: „zima“. Na tom se shodly všechny, Dáša Šírová ještě dodala: „Je to fakt zážitek.“

kryocentrum-vysocina-zdar-nad-sazavou-dasa-v-kryokomorePak dívky čekal ještě H.E.A.T program, kdy se pořádně zahřály na chodících pásech. Okolo šesté hodiny zamířily všechny domů. „Z kryokomory se cítím se nabitá energií,“ shrnula pak při loučení své dojmy Alice.

Připravil: Kryocentrum Vysočina