Rainbow page separator

Dokončení projektu „Spolu“: slavíme společné momenty a spolupráci

Pátek, 19. května 2023

Je nám velkou ctí a radostí oznamovat, že náš vytoužený projekt „Spolu“ byl úspěšně dokončen. Tento projekt, který spojil naši školu s renomovaným fotografem Milanem Šustrem, nám přinesl nezapomenutelný zážitek a mnoho krásných chvil, které jsme zachytili v průběhu celého roku.

Projekt „Spolu“ vytvořil unikátní prostor pro spolupráci a sounáležitost mezi dětmi z běžných tříd a speciálních tříd. Aktivity, které byly součástí tohoto projektu, poskytly dětem příležitost potkávat se a společně prožívat všední dny ve škole.

Máme velkou radost, že Vás můžeme pozvat na putovní výstavu, která bude představovat všechny tyto zvláštní okamžiky zachycené v rámci projektu „Spolu“. Výstava bude zahájena v prostorách naší školy, kde ji můžete navštívit od 22. 5. do 26. 5. Poté budou fotografie přemístěny a vystaveny na poliklinice ve Žďáře nad Sázavou.

Tato výstava je především výrazem naší hluboké vděčnosti všem pracovníkům, kteří pečují o naše děti a podporují je v jejich každodenním životě. Chceme jim tímto vyjádřit naši nekonečnou díky za jejich obětavost a nasazení.

Zveme vás, abyste se stali součástí naší komunity a navštívili výstavu, kde budou prezentovány tyto ohromující snímky. Tyto fotografie představují a oslavují jedinečnou atmosféru naší školní komunity. Přijďte a přidejte se k nám při této speciální příležitosti, kterou jistě oceníte stejně jako my.

Autor: Bohumila Počtová