Rainbow page separator

Dotace dětem přispěje na obnovu přírodních zahrad a arboret

Úterý, 7. srpna 2018

Žďár nad Sázavou / Na tři z celkem pěti podaných projektů na obnovu školních zahrad a arboret se zatím podařilo získat dotaci žďárské radnici.
„Ty[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to projekty byly připraveny už nějakou dobu, ale teprve v loňském roce se objevila možnost čerpání z Národního programu životního prostředí, z něhož bylo možné žádat o dotaci na ty[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to aktivity,“ přiblížil starosta Žďáru nad Sázavou Zdeněk Navrátil. Z projektů, jež byly podány, zatím získaly podporu základní školy ve Švermově a Palachově ulici a také mateřská škola ve Vysocké ulici s tím, že ho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovo by mělo být o příštích letních prázdninách.
„V té[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to chvíli ještě čekáme, zda se svojí žádostí o dotační podporu na projekt budou úspěšné i dvě zbývající mateřské školky, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to v Haškově a v Brodské ulici,“ doplnil starosta.