Rainbow page separator

Dveře rodinné firmy Hettich zůstávají nadále otevřeny

Pátek, 30. Září 2016

Návštěvníci nejvíce ocenili výbornou organizaci výroby, čisté, bezpečné a příjemné pracovní prostředí. V sobotu 17.září 2016 v 9 hodin otevřela své brány veřejnosti firma Hettich ČR. Více než 3 000 návštěvníků mělo možnost spatřit výrobní prostory a užít si bohatý doprovodný program připravený ve venkovním areálu. A bylo opravdu na co se dívat.

hettich-dod-2016-3Pro své zaměstnance – současné i bývalé – a pro širokou veřejnost připravil Hettich ČR opravdu bohatý program. Od rána putovaly výrobními prostorami stovky malých a dospělých návštěvníků. Role moderátorů se skvěle zhostili zaměstnanci- technici a segmentoví manažeři, kteří všechny seznámili s jednotlivými výrobními postupy a ochotně odpovídali na nejrůznější dotazy.

hettich-dod-2016-5Od týmu profesionálů se tak dostaly k návštěvníkům fundované a podrobné informace o jednotlivých segmentech výroby. Pro všechny byly připraveny informační stoly s ukázkami, ideálně doplněné výkladem na jednotlivých stanovištích. Jak vyplynulo z komentářů, návštěvníci nejvíce ocenili výbornou organizaci výroby, čisté, bezpečné a příjemné pracovní prostředí.

Tým obchodních manažerů v návaznosti na komentář svých kolegů z výroby prezentoval návštěvníkům špičkové výrobky Hettichu. Prohlídku výroby a produktů doplnily informace zaměstnankyň personálního oddělení o pracovních možnostech, benefitech a profesním uplatnění u společnosti Hettich ČR. Ideální tečkou byly informace o nabízených studijních programech na VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou, které se k mladým zájemcům nebo jejich rodičům dostaly přímo od pedagogů. Své vlastní zkušenosti prezentovali studenti, jež sami ve firmě pracují v rámci nabízených stipendijních programů.

Zářivou tečkou celé prohlídky výrobních hal byl fotokoutek s červeným kaipanem, sportovním vozem vytvořeným studenty VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou. Projekt Postav si své auto – kaipan významně firma Hettich ČR na jaře tohoto roku podpořila.

hettich-dod-2016-1Stejně jako uvnitř panovala příjemná a uvolněná atmosféra po celou dobu ve venkovních prostorách firmy. Výborné hudební vystoupení skupiny Eremy doplňovaly animační soutěže pro děti s Milanem Řezníčkem, moderátorem Hitrádia Vysočina. Malí diváci byli za své statečné taneční výkony odměňováni firemními barevnými tužkami, reflexními páskami a smajlíky. Obrovským lákadlem byly atrakce ve stylu pirátů z Karibiku, největší oblibě se těšil vodní válec a lezecká stěna. Malování na obličej zvládaly malířky, které s přehledem vytvářely na rozesmátých dětských obličejích nejrůznější barevné motivy.

Téměř dvě stovky hostů využily možnosti nabídky odborného vyšetření – zdravotní sestry ze Státního zdravotního ústavu v Jihlavě změřily zájemcům glykémii, množství tělesného tuku a krevní tlak. OZP nabídla vyšetření pigmentových znamének. O obě služby byl do pozdních odpoledních hodin mezi návštěvníky velký zájem.
Ve 12 hodin se na jevišti prostřídaly „směny“ – v nových atraktivních pracovních oděvech pro zaměstnance Hettichu si vyměnili role moderátoři a štafetu po Milanu Řezníčkovi převzal Míra Kaplan.

hettich-dod-2016-2Na 900 diváků se zúčastnilo Soutěže s Hettichem. Šest šťastných výherců si odneslo dárkové šeky na odběr elektrozboží v hodnotě 10 000 Kč, 5 000 Kč a 3 000 Kč. Jednotlivé výhry předali jednatelé Hettich ČR Andre Eckholt a Oldřich Pól.

hettich-dod-2016-4Nad Žďárem se od půl druhé odpoledne spustily proudy deště… a Hettich areál se změnil v open air koncert. Na 1500 diváků pohodlně schovaných pod stany si s potěšením poslechlo koncert Petra Bende a jeho kapely. Zpěvák se po svém vystoupení zájemcům a zájemkyním podepisoval, fotil a celý den tak příjemně skončil.
Podle reakcí odcházejících návštěvníků Hettich ČR připravil pohodový, příjemný zážitek a všichni si opravdově užili uvolněnou atmosféru. Firma organizuje nadále komentované prohlídky pro zájemce z řad veřejnosti, a to každé úterý od 15 do 16 hod. PR Hettich