Rainbow page separator

Family Point ve žďárské poliklinice chystá Jarní dny

Neděle, 2. Duben 2017

Family Point ve žďárské poliklinice chystá Jarní dny

Žďár nad Sázavou / Akci nazvanou Jarní dny od 10. do 12. dubna pro veřejnost připravuje žďárský Family Point se sídlem v tamní poliklinice. Pro děti, rodiče i prarodiče budou připraveny tvořivé dílny, besedy i sportovní dopoledne. První akcí se v pondělí 10. dubna dopoledne stane povídání o bylinkách, odpoledne bude následovat dílna pro děti i dospělé, kde si mohou vyrobit hračku.
V úterý 11. dubna se zájemci přesunou na dopravní hřiště. „Děti s rodiči zveme od 9 hodin k zábavné výuce dopravní výchovy pod vedením preventistů žďárské městské policie. Všechny děti musí mít s sebou helmy,“ upozornila kontaktní pracovnice Lucie Špuláková. Odpolední program proběhne opět v prostorách Family Pointu, kde se budou zdobit perníčky velikonočními a jarními motivy.
Závěr akce bude ve středu 12. dubna patřit tvořivým dílnám – dopoledne výrobě svíček, odpoledne zase šperků. Podrobný rozpis aktivit je k dispozici na www.zdarns.familypoint.cz. „Všechny Family Pointy v kraji se společně se Senior Pointy zúčastní rovněž celostátní akce Český den proti rakovině. Ve středu 10. května si budou moci návštěvníci od 8 do 15 hodin zakoupit symbol této akce, květ měsíčku lékařského,“ dodala kontaktní pracovnice Family Pointu Barbora Marinčová.