Rainbow page separator

Farčata budou v sobotu plná atrakcí pro děti

Pátek, 21. Srpen 2020

Žďár nad Sázavou /Dětský den s NOBIS Lékárnou na Farských humnech se koná již tuto sobotu 22. srpna a to od 11 hod. do 17 hod.
Těšíme s na vaši účast, především se pak těšíme na radost, jakou budou mít děti ze všech atrakcí (28 metrů dlouhá nafukovací opičí dráha – BOOTCAMP, 2 bazénky, skákací hasičárna a klouzačka), dále ze spousty her od Activezdar.

Bude také možnost prohlédnout si hasičská auta Sboru dobrovolných hasičů Žďár nad Sázavou 2 – Zámek, hasiči si také připravili pro děti překvapení.

Kdo bude mít hlad, může si dát třeba klobásu z grilu nebo pizzu od Pizza Station Zdar n.S. a samozřejmě limču od Račínského minipivovaru Richard.

K tomu všemu nám bude hrát samé hitovky DJ David. Rodiče ve chvilce volna budou mít možnost nechat si změřit cévní věk ve stánku NOBIS Lékárna Poliklinika Žďár nad Sázavou.

V neposlední řadě chceme poděkovat Městu Žďár nad Sázavou, které je také partnerem akce a poskytlo a připravilo prostor na Farských humnech k pořádní celé akce, a také Žďárskému průvodci za organizaci a propagaci.👍

Žádáme všechny návštěvníky akce, aby s ohledem na situaci s COVID-19 dbali zvýšených hygienických opatření a vzájemně k sobě byli ohleduplní, ať si každý z nás akci užije v poklidu.

událost na fb