Rainbow page separator

Farmářský trh doprovodí dechový orchestr umělecké školy

Úterý, 17. května 2022

Nové Město na Moravě / Kvalitní potraviny s jasným původem si mohou lidé nakoupit na dalším z tradičních farmářských trhů. Ten se uskuteční v sobotu 21. května v době od osmi hodin do poledne na novoměstském Vratislavově náměstí.
Tentokrát se mohou zájemci těšit na masné výrobky a speciality z Fryšavy a Třebíče, vejce a drůbež ze Zlatkova, brambory z Poděšína, mléčné výrobky ze zemědělského družstva Březiny, pečivo od Kejvala, krůtí maso Zelenka, masné a mléčné výrobky z Netína, pivo místního pivovaru Hejkal, Davídkovo koření, med a medové produkty z Babákova nebo nakládané sýry a utopence z Hastrmanky. Chybět nemohou ani oblíbené Janečkovy a Prosetínské trubičky, ovoce a zelenina, rakytníkové výrobky, sazenice, květiny, čaje, sirupy, džemy a spoustu dalších produktů regionálních výrobců.
Farmářský trh na Vratislavově náměstí návštěvníkům nenabídne jenom nákup kvalitních regionálních potravin, ale i doprovodný program v podobě vystoupení dechového souboru ZUŠáci novoměstské základní umělecké školy, jenž se představí v době od 9 do 12 hodin. Po veřejnost je určený rovněž program nazvaný Putovní pokojovky aneb rostlinná štafeta s Anetou Linkovou.