Rainbow page separator

PR: First Minute Dovolená: Ideální čas na výběr dovolené je PRÁVĚ TEĎ!

Pátek, 6. Prosinec 2019

Zima je pro mnohé z nás každoroční těžkou zkouškou. Během těchto chladných dní se můžete zahřát myšlenkami na slunce, pláž a pohodovou letní dovolenou. Proto je přelom roku ideální doba na to, začínat plánovat a nakupovat letní zájezd pro Vás a Vaši rodinu!

Na poslední chvíli nechává výběr letní dovolené dnes už málokdo, a není divu. Letenky bývají vyprodané, navíc sehnat zájezd pro rodinu nebo skupinu přátel pár dní předem je skoro nemožné a skoro vždy je to doprovázeno notnou dávkou stresu. Nejžádanější hotely s ideálním poměrem kvality a ceny mívají navíc plno ještě před začátkem jara. Uvážíme-li ještě navíc, že nejvýhodnější slevy až 50 % za první moment bývají právě nyní, je jasné, že výhodnější chvíle na to objednat si svou dovolenou snů už nebude. Parkování u letiště zdarma nebo se slevou, drobné dárky, slevy pro věrné zákazníky… A tím výčet výhod zdaleka nekončí! Rodiče mohou do stovek hotelů vycestovat s dětmi zcela zdarma nebo za cenu pouhé letenky, velké skupiny se zase mohou těšit na speciální slevy na míru.

Doba kolem Vánoc pro mnohé znamená vysoké výdaje na dárky, a u nás pochopitelně myslíme i na to – zájezdy na léto samozřejmě není nutné platit ihned. Postačí malá záloha a zbytek doplatíte během roku, klidně i přes účet z pohodlí Vašeho domova! Další skvělou možností je i uplatnění slevy Klubu pevného zdraví pojišťovny VZP u vybraných partnerů. Navíc je možné uplatnit i firemní benefity a poukazy (co může být lepšího než představa, že Vám Vaši skvělou letní dovolenou zaplatí Váš šéf?).

A pokud by se snad někdo bál, že se mu do léta plány ještě změní a nakonec nebude moct v plánovaném termínu odjet, i pro něj máme řešení – u vybraných zájezdů totiž nabízíme možnost bezplatné změny termínu i místa pobytu ještě týden před odletem!

Nepromeškejte nejvýhodnější slevy a začněte plánovat svou dovolenou co nejdříve, s naší pomocí jistě zažijete nezapomenutelné léto, na které budete ještě dlouho vzpomínat!

Kontaktujte nás na naší infolince 566 624 164, emailu info@vysocinatour.cz nebo Vás rádi uvidíme osobně v naší kanceláři na Nádražní 10 ve Žďáře nad Sázavou.

CA Vysočina Tour – Dovolená šitá na míru za nejlepší možné ceny