Rainbow page separator

Hlášení městského rozhlasu vysílaného dne 11. prosince 2019

Středa, 11. prosince 2019

Žďár nad Sázavou / Přinášíme Vám aktuální informace z hlášení městského rozhlasu vysílaného dne 11. prosince 2019.

Z ÚŘADU:

Městský úřad Žďár nad Sázavou informuje, že dne 31. prosince 2019 bude pro veřejnost uzavřen.

Dále Vás upozorňujeme, že s účinností od 1. ledna 2020 dochází ke změně provozní doby Městského úřadu, kdy bude úřad pro veřejnost otevřen denně od 7:30 hodin.

Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to Žďár nad Sázavou zve občany na tradiční prodejní vánoční trh na náměstí Republiky pořádaný 12. prosince 2019 od 8:00 do 18:00 hodin. Na trhu si budete moci koupit zboží všeho druhu od proutěných a dřevěných výrobků přes textil až po šperky a potraviny. Více informací najdete na facebooku města.

Odbor komunálních služeb informuje, že v souvislosti s novou smlouvou o veřejných službách v přepravě cestujících veřejnou linkovou dopravou od 1. ledna 2020 nedochází ke změnám v jízdních řádech MHD. Dále upozorňujeme, že na webu města jsou umístěné informace o železničních jízdních řádech pro období 2019/2020 vč. jízdních řádů pro oblast Žďáru nad Sázavou.

Odbor komunálních služeb oznamuje, že z důvodu úplné uzavírky části ul. Husova a ul. Nádražní do  20. prosince 2019 trvají následující změny ve vedení MHD: Linky č. 3 a 6 jsou vedeny po ul. Strojírenská, zrušeny budou pro ty[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to linky zastávky Nádražní a Dagmarky. Jako náhradní zastávky jsou obsluhovány Strojírenská u Hajčmanů a Strojírenská u mostu.

Dne 3. prosince 2019 byly odebrány vzorky ze studánek U Křiváku, Salvá[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];torka a Klafar. Vzorky studánek U Křiváku a Salvá[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];torka  jsou nevyhovující. Vyhovuje pouze studánka Klafar. Upozorňujeme občany, že studánky nejsou primárním zdrojem pitné vody. Kvalita vody platí v den odběru.

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byly v průběhu [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to týdne předány následující nálezy: platební karta. Úplný seznam nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. čísle 566 688 146 nebo osobně v kanceláři finančního odboru v 1. patře městského úřadu, dveře č. 35.

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Knihovna MJS Žďár nad Sázavou Vás zve na vysílání českého dokumentárního filmu Nerodič, které se koná dnes 11. prosince 2019 v 18:00 hodin v oddělení pro dospělé.

Knihovna MJS Žďár nad Sázavou, oddělení pro děti a mládež Vás zve zítra 12. prosince 2019 v 16:30 hodin na Předvánoční zastavení se společnou četbou vánočních příběhů a hraní koled žáků ZUŠ z kytarové třídy Milana Kozla.

Kino Vysočina Vás zve ve čtvrtek 12. prosince 2019 v 17:00 hodin na film „Rebelky“.